Медіа

Philips і SAP створюють «розумні» міста з SAP HANA®


Компанії розроблять систему для ефективного керування міською інфраструктурою

Декабрь 21, 2015

Амстердам, Нідерланди — Philips, світовий лідер у галузі світлотехніки і SAP SE, виробник корпоративних додатків та програмного забезпечення, оголосили про початок співпраці. Компанії створять інноваційне рішення, яке дозволить об’єднати дані, отримані з вуличних світильників Philips та інших датчиків, на інтегрованій платформі керування міською інфраструктурою. Система дозволить у режимі реального часу аналізувати інформацію з платформи SAP HANA® та системи Philips CityTouch. Можливість отримання комплексної картини стану різних сегментів міської інфраструктури (наприклад, світлофорів, вулиць і парковок) допоможе владі здійснювати більш точне планування ресурсів та ефективно керувати витратами.

 

Співпраця компаній розпочалась в Буенос-Айресі, де Philips встановлює 91 000 світлодіодних вуличних світильників на базі Philips CityTouch і SAP HANA®. Система дає змогу керувати понад 700 000 об’єктів, серед яких парки, автобусні зупинки, будівлі та мости. Так, аналіз даних з датчиків на зливових стоках допоможе міській владі попереджати ризики, пов’язані з проливними дощами. За допомогою Philips CityTouch можна дистанційно керувати кожним вуличним світильником (наприклад, регулювати рівень яскравості), що значно скоротить витрати на електроенергію та технічне обслуговування. Сьогодні Буенос-Айрес підвищив операційну ефективність, досяг 50% енергозбереження, забезпечив високий рівень безпеки та поліпшив якість життя для 13 мільйонів мешканців міста.

 

«Сьогодні менше 1% всіх вуличних світильників інтегровані в єдину систему. Ми допоможемо мегаполісам в 30 країнах світу, які запровадили Philips CityTouch, наслідувати приклад Буенос-Айреса. Разом з SAP ми перетворюємо звичайні міста в «розумні», а також пропонуємо системи для вирішення актуальних завдань, викликаних урбанізацією і зростанням населення. Все це демонструє можливості світла, які давно вийшли за рамки простого освітлення», — говорить Білл Б`єн, старший віце-президент, керівник відділу стратегії і маркетингу компанії Philips «Світлові рішення».

 

«Компанія SAP рада співпраці з Philips. Разом ми зробимо Буенос-Айрес провідним цифровим містом Латинської Америки. Аналіз даних в режимі реального часу значно спрощує роботу міських служб у галузях освітлення, сталого розвитку та ефективності, — зазначив Шон Патрік О’Брайен, Віце-Глобальний президент SAP «Міста майбутнього». — Сьогодні SAP використовують понад 4 000 регіональних, місцевих та міських організацій, і спільно з Philips ми продовжимо діяти для поліпшення якості життя людей».

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до представника Philips:

Олеся Кравченко-Фісун

Тел.: +38 044 220 16 92

Моб.: +38 095 280 29 70

E-mail: Philips@rmconsulting.com.ua 

 

Назім Турдумамбетов

Директор з корпоративних комунікацій та взаємодії з державними та суспільними структурами Philips в Росії та СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00, дод.105, факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com 

 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua/ru або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine..