Медіа

Всесвітній день сну-2015: понад 80% людей хотіли б спати краще


Philips нагадує про важливість здорового сну для повноцінного життя та закликає більш пильно ставитися до порушень дихання під час нічного відпочинку.

Март 12, 2015

Київ, Україна – До Всесвітнього дня сну компанія Philips провела глобальне дослідження, присвячене якісному і здоровому нічному відпочинку. У ньому взяли участь приблизно 8 000 людей з 10 країн. Згідно з отриманими даними стрес на роботі та фінансові проблеми суттєво впливають на якість сну. Так, абсолютна більшість опитаних (84%) не спить вночі, оскільки переживає через

свій матеріальний стан та кар`єру. Здоровий сон – необхідна умова для повноцінного життя, проте більше половини респондентів (57%) зізнаються, що мають труднощі та не вживають заходів для його покращення.

 

За даними компанії лише 6% респондентів усвідомлюють свої проблеми із синдромом обструктивного апное сну (СОАС). При цьому до групи ризику входить набагато більше людей, але переважна більшість з них залишається недіагностованою. Ці висновки підтверджує і російська статистика: у 2013 році Philips провела соціологічне дослідження, яке показало, що 46% людей у віці понад 40 років входять до групи ризику СОАС. При цьому більшість опитаних росіян (82%) навіть не чули про це захворювання.

 

Синдром обструктивного апное сну супроводжується гучним храпом, періодичним спаданням дихальних шляхів уві сні, зупинками дихання більше ніж на 10 секунд. Захворювання може спровокувати різноманітні кардіопорушення, гіпертонію, діабет, інсульт. Одним з методів лікування СОАС є СРАР-терапія, яка підтримує дихальні шляхи відкритими та відновлює нормальний рівень насичення  організму киснем. Philips  Respironics надає повний спектр рішень для медичних закладів та терапії цього захворювання в домашніх умовах.

 

«Понад 100 млн осіб в усьому світі страждають від синдрому апное сну. При цьому, 80% з них не знають про своє захворювання і залишаються недіагностованими, – зазначила Ольга Зуєва, керівник напрямку «Рішення для охорони здоров`я у домашніх умовах» Philips в СНД. – Ми відчуваємо особливу відповідальність інформувати людей про цю серйозну проблему та створюємо значущі інновації для її вирішення».

За більш детальною інформацією звертайтеся до представників Philips:

Ольга Муха, Олеся Кравченко-Фісун

Тел: +38 044 220 16 92 

Моб.: +38 095 280 29 70

E-mail: philips@rmconsulting.com.ua

 

Назім Турдумамбетов

Директор з корпоративних комунікацій Philips в СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00, дод.105, факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua/ru або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine..