Медіа

Philips та Массачусетський технологічний інститут відкривають еру досліджень в реаніматології


Завдяки Philips Массачусетський технологічний інститут вивчить клінічні дані понад 100 000 пацієнтів відділень реанімації та інтенсивної терапії.

Январь 15, 2015

Кембридж, штат Массачусетс, США – Royal Philips оголосила про початок співпраці з Массачусетським технологічним інститутом для реалізації науково-дослідницьких проектів у галузі охорони здоров`я. Компанія планує надати на умовах анонімності доступ до даних понад 100 000 пацієнтів відділень реанімації та інтенсивної терапії в США, які обладнані програмою дистанційного моніторингу Philips eICU. Дослідження будуть проводитися у Лабораторії обчислювальної фізіології на базі Інституту медичної науки та техніки Массачусетського технологічного інституту.

 

«Дослідники завжди прагнуть знайти точну, повну та вичерпну інформацію для отримання найбільш повного уявлення про об`єкт дослідження, – зазначив Лео Ентоні Сілі, представник Массачусетського технологічного інституту. – Можливість отримати доступ до даних такої якості та розширення є абсолютно безпрецедентною. Ми впевнені, що ця інформація відкриє недосяжні раніше горизонти у дослідницькій діяльності нашого інституту».

 

Завдяки даним Philips дослідники отримають доступ до інформації про 10% усіх дорослих пацієнтів США, які лікувалися у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії. До бази включено надану анонімно інформацію з усіх етапів надання медичної допомоги, в тому числі життєво важливі показники, результати лабораторних тестів, поставлені діагнози та переліки застосованих лікарських засобів. Дослідження будуть проводитися на основі високоточних даних довготривалого нагляду за пацієнтами, зібраних завдяки інноваційному рішенню Philips eICU. Інформація буде знаходитися на платформі PhysioNet, за допомогою якої спеціалісти зможуть обмінюватися досвідом та результатами наукових досліджень.

 

«Ми пишаємося тим, що надавши дані про пацієнтів програми дистанційного моніторингу Philips eICU співробітникам Массачусетського технологічного інституту, ми відкриваємо колосальні можливості для проведення досліджень у галузі реаніматології, – підкреслив Дерек Сміт, старший віце-президент напрямку телемедицини Philips «Охорона здоров`я». – Ми впевнені, ця ініціатива дозволить спростити обмін даними про пацієнтів між спеціалістами та забезпечить якісний прорив у науковій роботі».

За більш детальною інформацією звертайтеся до представників Philips:

Ольга Муха, Олеся Кравченко-Фісун

Тел: +38 044 220 16 92 

Моб.: +38 095 280 29 70

E-mail: philips@rmconsulting.com.ua

 

Назім Турдумамбетов

Директор з корпоративних комунікацій Philips в СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00, дод.105, факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua/ru або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

 

.