Медіа

Philips та Центр Уестчестер впроваджують новий підхід до медичного бізнесу


Загальний бюджет проекту Philips та медичного центру Уестчестер з трансформації послуг у сфері кардіології, онкології, педіатрії та ін. - 500 млн. доларів

Июнь 30, 2015

 

Андовер, штат Массачусетс і Вальгалла, штат Нью-Йорк – Компанія Royal Philips оголосила про початок багаторічного партнерства з медичним центром Уестчестер (Westchester Medical Center) для поліпшення якості надання допомоги та догляду за пацієнтами в долині річки Гудзон штату Нью-Йорк. Загальний бюджет найбільшого для голландської компанії проекту в сфері охорони здоров'я становить 500 млн. доларів.

В межах партнерства Philips надасть широкий спектр консалтингових послуг, а також обладнає центр провідними технологіями в галузі медичної візуалізації, моніторингу пацієнтів, систем телемедицини та ІТ-рішень. Співпраця дозволить підвищити якість надання допомоги в різних сферах, зокрема, онкології, кардіології, радіології, неврології та педіатрії. Комплексні консалтингові послуги Philips також допоможуть центру Уестчестер у розширенні географії присутності з декількох кампусів до низки регіональних установ та ефективному управлінні ними.

 

 

Об'єднана команда фахівців Philips та медичного центру Уестчестер зосередять свої зусилля на інтеграції медичних та ІТ-технологій в єдину платформу, яка дозволить оптимізувати витрати та підвищити якість роботи установи. Ця співпраця стане важливим кроком для розвитку центру як найбільшого постачальника комплексних медичних послуг у долині Гудзон. Центр Уестчестер – єдина установа в регіоні, здатна здійснювати медичні втручання будь-якої складності для більш ніж 3 мільйонів людей, що мешкають на території в

15 000 квадратних кілометрів у восьми округах штату. У ньому працює понад 10 000 співробітників, з яких 3 000 – практикуючі лікарі. Головний корпус, розташований у Вальгаллі, розрахований на перебування 1 500 пацієнтів, крім нього функціонують ще 7 лікарень і значна кількість кампусів.

 

«Для нас вкрай важливо створити умови для масштабних перетворень у системі охорони здоров'я, які дійсно допоможуть поліпшити якість життя наших пацієнтів. Ми повинні мислити в довгостроковій перспективі і швидко адаптуватися до розвитку технологій, – зазначив Майкл Д. Ізраель, генеральний директор медичного центру Уестчестер. – Партнерство з Philips відкриває доступ до найновіших цифрових медичних технологій, що дозволить спільними зусиллями створити принципово новий підхід до надання послуг, орієнтованих на пацієнта і запобігання серйозних захворювань. Завдяки інноваціям та операційним перетворенням ми зможемо зберегти здоров'я жителів нашого регіону на довгі роки».

 

Партнерство відображає прагнення Philips надавати клінікам нові рішення, розвиток яких відбувається паралельно з переорієнтуванням на модель стратегічного партнерства. Це не єдиний приклад довгострокової комплексної співпраці з Philips, в межах якої компанія надає інноваційне обладнання, консалтингові послуги, ІТ-системи та навчання фахівців. Досвід реалізації таких масштабних проектів вже встиг довести свою ефективність: так, клінікам вдалося вдвічі скоротити час очікування МРТ-досліджень, значно збільшити пропускну здатність, а також на 35% знизити витрати на технологічне оснащення.

 

«Сьогодні система охорони здоров`я переживає нечуване навантаження, пацієнти беруть активну участь в організації власного лікування. Саме тому ми не можемо і надалі зберігати статус-кво, – підкреслив Франс ван Хаутен, генеральний директор Royal Philips. – Медичні заклади потребують надійного та якісного партнера, який не просто надає технології, але має глибоку експертизу в організації ефективної медичної допомоги та потреб споживачів, пропонує необхідні ресурси та рішення. Співпраця з центром Уестчестер зміцнить наші позиції у сфері довгострокових стратегічних партнерств, дозволить клінікам надавати ще більш якісну допомогу, скоротити витрати і розділити ризики».

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до представника Philips:

 

Марія Клюквіна, Олеся Кравченко-Фісун

Тел: +38 044 469 10 03 

Моб.: +38 095 280 29 70

E-mail: Philips@rmconsulting.com.ua

 

Назім Турдумамбетов

Директор з корпоративних комунікацій Philips в Росії та СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00, дод.105, факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

 

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua/ru або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.