RU
UK
1
Products

Вибростойкость

Вибростойкость Philips


Лампы 24 В рассчитаны на чрезвычайные нагрузки и вибрации, которым подвергаются грузовики и тяжелый транспорт. Плохие дороги и вибрация являются частой причиной повреждений фар.

Преимущества

 

• Повышенная прочность крепления и цоколя обеспечивает непревзойденную защиту от механических повреждений.

 

• Прочная нить в виде двойной спирали может выдерживать вибрации в широком диапазоне частот с сохранением стабильных характеристик.

Преимущества

Круглосуточная устойчивость

 

Передні фари 24 В проходять найжорсткіші процедури тестування. Крім звичайного тестування на рівень якості оригінального обладнання, їх додатково перевіряють на стійкість до сильної вібрації, що імітує важкі умови в реальному житті. Більша надійність для вищої довговічності та високої продуктивності!

 

Під час тестування на стійкість до вібрації лампи монтують на вібраційну плиту, відтворюючи умови екстремального водіння. Потім їх піддають дії вібрації різної частоти, що в кілька разів перевищує силу гравітації, у кількох напрямках. Протягом кількох днів лампи постійно тестують у режимі роботи та у вимкненому стані. 

Vibrations graph

Разделы

Safety

Безопасност


Светлината е от основно значение за шофирането и е единствената част от цикъла за безопасност, която реално помага за предотвратяването на злополуки. Научете повече за това как стимулираме активната безопасност.
Quality

Качество


Все автомобильные лампы Philips соответствуют стандартам качества для оригинального оборудования. Поэтому все ведущие мировые автопроизводители выбирают Philips. Узнайте больше качестве нашей продукции.
LED solutions

Светодиодни решения


Нашата цел е да сведем до минимум пораженията за околната среда във всичко, което създаваме.Научете повече за Philips пробив използване на LED означава повече светлина и по-малко енергия.