1
Aвтомобильное освещение

Непомітна робота
Помітний ефект

Smallest actions

Найменші дії мають найбільший вплив

 

Більшість незначних дій, які ми виконуємо стосовно свого автомобіля, є звичайною практикою. Ми можемо навіть не усвідомлювати це, та вони мають великий вплив на наше життя і життя інших. Здоровий глузд також повинен підказувати Вам заміняти лампи фар попарно для видимості, безпеки й турботи.

car_lamp_indicator

Попарна заміна:
пошук відповідних ламп

 

Оскільки освітлення автомобіля має бути якомога безпечнішим та яскравішим, потрібно особливо уважно вибирати лампи фар. Ми маємо широкий ряд ксенонових та галогенних ламп, створених для забезпечення найкращої якості, роботи та стилю за будь-яких умов водіння автомобіля. Вони також доступні в подвійних упаковках, щоб можна було легше та дешевше замінити одразу обидві сторони. Проженіть пітьму; встановіть наші лампи для фар оригінальної якості.

Chip icon
Car country side

Безпека, яку можна побачити

 

Наші лампи подають більше світла, працюють довше та забезпечують стабільнішу роботу, ніж будь-коли, гарантуючи безпечніше керування автомобілем. Безпека лежить в основі нашої марки та натхнення гарантувати безпеку, яку можна побачити. Виготовляючи високоякісне освітлення, ми віримо, що покращуємо безпеку на дорозі. Попарна заміна гарантує оптимальне використання переваг автомобільного освітлення.

Подробнее

Поддержка по вопросам автомобильной продукции

Поддержка по вопросам автомобильной продукции

Вам нужны сменные лампы Philips для вашего автомобиля?
Где купить

Где купить

Купите автомобильную продукцию Philips в Интернете или розничном магазине в вашем городе
Автомобильные статьи

Автомобильные статьи

Узнайте больше о технологиях, инновациях и решениях Philips для автомобильного освещения из наших статей