1
LEDClassic

 

LEDClassic: створені милувати очі
виглядають неперевершено навіть вимкненими

Створіть класичну атмосферу зі світлодіодами

Уявіть знайомий класичний тип освітлення і порівняйте його з новим поколінням світлодіодних ламп розжарювання. За допомогою енергоефективних світлодіодних ламп Philips це можливо. Вони мають звичайні для користувачів форми, споживають на 80% енергії менше, ніж класичні, і працюють у 10 разів довше. А ваші галогенові лампи можуть бути успішно замінені на класичні світлодіодні лампи Philips. Вони виглядають так само та мають однакову температуру кольору, а також інтенсивність освітлення, як і галогенові. Ви заощадите кошти, бо вони працюють довше і споживають менше електроенергії.
Можна обрати між витривалими лампами з регульованою та нерегульованою яскравістю. Насолоджуйтеся декоративним освітленням і отримайте усі переваги якісних виробів компанії Philips. 

Порівняйте різні вітрини LEDClassic

У світлі софітів

Практичні поради та база знань

Практичні поради та база знань

Вибрати потрібну лампу з безлічі варіантів важко. Дивіться, як спростити вибір, у наших відеопорадах.  
Правильне освітлення – основа всього

Правильне освітлення – основа всього

Хочете створити певну атмосферу? Шукаєте ідеальне освітлення для роботи? Бажаєте створити вражаючі світлові ефекти та індивідуальне освітлення? Philips покаже, як світло може змінити ваш дім і настрій. Ми допоможемо вибрати правильне освітлення для кожної потреби.
Сумісність зі світлорегуляторами

Сумісність зі світлорегуляторами 

Знайдіть у нашій таблиці сумісності правильний світлорегулятор для компактних флуоресцентних і світлодіодних ламп із регульованою яскравістю та насолоджуйтеся завжди доречною інтенсивністю освітлення.