Грудне вигодовування

Підтримуючи вас інноваційними рішеннями в сфері грудного вигодовування

Цей веб-сайт призначений для професіоналів - спеціалістів в області медицини та догляду за матір’ю і дитиною. Батьків, які шукають інформацію про наші продукти, просимо перейти за посиланням
*

Если вы заинтересованы в приобретении медицинского оборудования, пожалуйста, заполните форму ниже

* Обязательное поле
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Пожалуйста, укажите информацию, которая Вам необходима.
We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
*
*

Компания Philips уважает конфиденциальность своих клиентов. Вы можете в любое время отозвать разрешения. Для получения дополнительной информации ознакомьтесь с политикой конфиденциальности компании Philips.

Грудное вскармливание

Відданні справі підтримувати матусь на шляху щасливого грудного вигодовування


Медичні працівники, такі як Ви, часто стають першою опорою для молодої мами та її малюка. Ваша підтримка та професійні поради їм життєво необхідні.

 

Грудне вигодовування є надзвичайно важливим для здорового розвитку новонароджених малят, однак, деякі мами не мають можливості забезпечити виключно грудне вигодовування. 

 

Наші молоковідсмоктувачі, продукти для догляду за грудьми та аксесуари для зберігання молока були розроблені на основі численних клінічних досліджень в тісному контакті з провідними науковцями та дослідницькими інститутами, враховуючи відгуки понад 15 000 мам по всьому світу. Вони створені, щоб забезпечити максимум комфорту мамі та отримати максимум молока малюкові. Наша продукція відтворює природний процес грудного вигодовування, дозволяючи мамам та малюкам відчути тісний емоційний зв’язок під час годування та забезпечити правильний старт для щасливого здорового майбутнього. 

 

Починаючи з 1989 року, наші зобов’язання та вимоги до якості відтворюють наше бажання дарувати виключний догляд для матері та дитини.

 

Ви можете з упевненістю рекомендувати продукцію  Philips Avent.

Навчальні відео для фахівців у сфері охорони здоров’я


Подивіться відео з Вікі Скотт, акушеркою та консультантом по грудному вигодовуванню. Відео можуть допомогти Вам у подальшій підтримці батьків на шляху грудного вигодовування.Prepare for breastfeeding
Підкотовка до грудного вигодовування
Breastfeeding positions
Позиції для годування грудьми
Perfect latch and attach​
Ідеальне захоплення та прикладання
Breast pumps to support breastfeeding
Молоковідсмоктувачі для підтримки грудного вигодовування
Support in dealing with inverted nipples
Підтримка при втягнутих сосках

Радимо переглядати наш сайт в останній версії браузера Microsoft Edge, Google Chrome або Firefox.