RU
UK
Про компанію

Про компанію

Про компанію

 

Royal Philips, Нідерланди – це багатогалузева технологічна компанія, робота якої полягає в покращенні життя людей та запровадженні важливих інновацій у сферах охорони здоров'я, споживчих товарів та освітлення. Компанія є лідером у галузі розробки обладнання для кардіології, невідкладної допомоги, медичного обслуговування в домашніх умовах, розробки енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також приладів особистої гігієни для чоловіків та догляду за ротовою порожниною.

Ultrasound

Створення інновацій, які важливі для людей

 

З того часу, як з’явилася перша лампа Philips, пройшло понад 120 років, тому в основі нашої компанії завжди лежали інновації та орієнтація на потреби людей.

Наш обов'язок – це створення нових технологій охорони здоров'я та освітлення, а також інноваційних споживчих товарів, відповідно до регіональних особливостей, які насправді змінюють на краще життя наших клієнтів і зацікавлених сторін в усьому світі. Ми вважаємо, що найкраще це робити з глибоким розумінням потреб і бажань людей.

Коли ми об'єднуємо людей та інновації, то створюємо технології наступного покоління та речі, які людям насправді потрібні. Це важливі інновації, які допомагають бути здоровими, жити у добробуті та насолоджуватися життям. Це відрізняє нас від інших і робить бренд Philips унікальним.

 

Philips у 3 кварталі 2013 року
Продаж
5,6 млрд.
Встановлений прибуток до вирахування відсотків, податків та амортизації
562 млн.
Чистий прибуток
281 млн