Що це означає?

 

Модель продажу виробів і пристроїв Philips базується на тісній співпраці між компанією Philips та її дистриб’юторами.


Щоб ми могли задовольнити ваші очікування, викладені в цій формі, може знадобитися, щоб із вами безпосередньо зв’язався наш дистриб’ютор, який має всю необхідну інформацію для реалізації ваших очікувань компетентним, фактичним і вичерпним чином. Поставивши прапорець у цьому полі, ви погоджуєтеся з тим, що компанія Philips може передавати надану вами особисту інформацію своїм афілійованим дистриб’юторам виробів і пристроїв Philips. Ваші дані будуть передані лише з єдиною метою безпосереднього залучення дистриб’ютора до реалізації очікувань, які ви висловили в цій формі щодо взаємодії з відділом продажів, ознайомлення з пропозиціями/зразками або отримання технічної літератури. Це означає, що дистриб’ютор також зможе зв’язатися з вами напряму із цього питання. https://www.philips.ua/a-w/privacy-notice.html


Контролером ваших особистих даних, які обробляються для надання доступу дистриб’юторам виробів і пристроїв Philips, є ТОВ "Філіпс Україна", Україна, м. Київ, вул. Миколи Грінченка, 2\1Дистриб’ютор виробів і пристроїв Philips, який отримує від нас ваші особисті дані, стане їхнім незалежним контролером.


Додаткову інформацію про те, як компанія Philips обробляє ваші особисті дані, див. в Політиці конфіденційності Philips.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.

Ви заходите на сайт Philips Healthcare
Please select the checkbox

Веб-сайт призначений лише для лікарів та медичних працівників, які використовують медичне обладнання в своїй професійній діяльності; осіб, які працюють в сфері організації охорони здоров’я або які реалізовують медичне обладнання.

Ви належите до вищезазначених категорій осіб?