UK
RU
1
Products

Світлодіодне 
освітлення

Світлодіодне освітлення Philips


Наша ціль – випускати продукти, які не шкодять довкіллю. Вони служать довше, ніж традиційні, споживають менше електроенергії та сприяють зменшенню кількості відходів відповідно до положень Директиви ЄС про відходи електричного й електронного обладнання (ВЕЕО).
LED Daytime Running Lights

Світлодіодні денні ходові вогні


Потужні високоякісні світлодіоди Luxeon® ми використовуємо в нашій серії денних ходових вогнів (ДХВ), зокрема таких продуктах, як LED Daylight 8, і в новому LED DaylightGuide. Їх відмінна риса – новий неточковий дизайн світлодіодів.
LED Inspection lamps

Світлодіодні ремонтні лампи


З гордістю представляємо нашу серію професійних ремонтних ламп із потужними світлодіодами, що допоможуть вам перемогти пітьму й ефективніше працювати в будь-яких умовах. Вони продукують природне, але надзвичайно потужне світло з колірною температурою від 6000 до 10 000 K залежно від ваших потреб.
X-tremeVision LED

Світлодіоди X-tremeVision LED


Наша серія світлодіодів для салону та сигнальних ліхтарів* X-tremeVision LED випускається як для легкових (12 В), так і для вантажних (24 В) автомобілів. Вони продукують у 5 разів більше світла**, а термін експлуатації сягає 12 років. Вони ідеально вписуються в геометрію автомобіля та дають достатньо світла, не засліплюючи при цьому водіїв (доступні з колірними температурами від 4000 до 8000 K). Високопотужні світлодіодні рішення для сигнальних ліхтарів дозволяють швидше реагувати на індикацію та підвищують безпеку на дорозі.

Теми

Безпека

Безпека


Освітлення – основоположний фактор для безпеки руху; саме воно, на відміну від інших заходів, що формують коло безпеки, реально допомагає попереджати аварійні ситуації. Докладніше про те, як наші продукти допомагають покращити безпеку руху
Якість

Якість


Усі автомобільні лампи Philips мають знак Original Equipment Quality, що свідчить про виключну якість продуктів і те, що саме продукції Philips довіряють найбільші виробники автомобілів в усьому світі. Докладніше про якість продукції
Стійкість до вібрації

Стійкість до вібрації


Фари, що розраховані витримувати великі навантаження та вібрації, впливу яких піддаються ваші вантажівки й габаритні транспортні засоби.