Центр новин | Україна

лист. 10, 2019

Українські лікарі отримали відзнаку «Головний лікар року» за підтримки Philips


Компанія Philips стала партнером щорічної Всеукраїнської відзнаки «Головний лікар року». Відзнака вже вчетверте збирає разом кращих головних лікарів, яким вдалося вдосконалити роботу свого медичного закладу. Церемонія нагородження лауреатів відбулася під час 28-ї Міжнародної медичної виставки «Public Health», що пройшла в Києві на початку жовтня.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 56 головних лікарів з усіх куточків України. Найкращими стали: Рожин Костянтин Олегович, головний лікар КНП “Білопільський Центр первинної медичної допомоги» Сумської області, Тищенко Костянтин Вікторович, головний лікар КНП «Вовчанська центральна районна лікарня» Вовчанської районної ради Харківської області, Власенко Олександр Борисович, головний лікар КНП «ЦПМСД №1» Краматорської міської ради Донецької області та Ломоносова Ольга Олександрівна, головний лікар КНП «Дніпровський ПМСД №8» Дніпровської міської ради.

 

Повсякденна робота лікарів cтає складнішою, оскільки все більша кількість людей страждає від хронічних захворювань, а кількість самих лікарів зменшується. Philips має на меті підтримувати головних лікарів та медичних працівників, які прагнуть підвищити ефективність роботи своїх відділень та медичних установ, активно допомагають розвивати систему охорони здоров’я та впроваджують найкращі європейські та світові практики в свою повсякденну роботу. 

 

Одним з пріоритетів Philips є партнерство з медичними працівниками: нові рішення розробляються разом із лікарями та медсестрами, щоб допомогти задовольнити потреби, які матимуть медичні працівники у майбутньому. 

 

Компанія Philips створює технології на основі досвіду пацієнтів та експертів галузі охорони здоров'я, пропонуючи рішення для всіх етапів континууму здоров'я: здорового способу життя, профілактики, діагностики, лікування та догляду в домашніх умовах. Інтегровані рішення Philips - комплексні системи, розумні пристрої, програмне забезпечення та послуги - об'єднані широким і глибоким клінічним досвідом, технологіями та сервісами, практичними даними, новими бізнес-моделями та партнерствами. Разом з клієнтами Philips зможе трансформувати шляхи надання та отримання медичного догляду задля досягнення комплексної мети: покращення досвіду пацієнтів, кращого стану здоров’я населення, покращення досвіду роботи працівників медичних закладів, зменшення витрат на обслуговування.

Про Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) — це провідна технологічна компанія, націлена на поліпшення здоров’я людей та забезпечення кращих результатів на всіх етапах континууму здоров'я — від ведення здорового способу життя та профілактики до діагностики, лікування та догляду у домашніх умовах. Philips використовує передові технології та глибокі клінічні та споживчі знання для постачання інтегрованих рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах, компанія займає провідні позиції в галузі обладнання для ангіографії, томографії, ультразвукової діагностики та моніторингу стану пацієнта, а також в цифрових рішеннях для медицини та продуктах для догляду за персональним здоров'ям споживачів. Портфоліо технологій Philips у 2018 році згенерувало обсяг продажів у 18,1 млрд євро. У компанії працює понад 78 000 співробітників, які здійснюють продажі та надають послуги у більш ніж 100 країнах. Новини про компанію Philips Україна можна знайти на веб-сайті https://www.philips.ua

ДокладнішеЗгорнути

Теми

Контактна інформація

Оксана Балясникова

Оксана Баляснікова

PR-менеджер

Тел: +38 (044) 490 98 48

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Мультимедійні матеріали

Поділитися в соцмережах

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Радимо переглядати наш сайт в останній версії браузера Microsoft Edge, Google Chrome або Firefox.