UK
RU
1
Монітори

Фаворити серед моніторів  Philips

РК-монітор із вигнутим екраном та Ultra Wide Color
27" Curved monitor with Ultra Wide-Color 
UltraColor
Із вигнутим екраном
FreeSync
32" Curved monitor with Ultra Wide-Color
32" Curved monitor with Ultra Wide-Color 
UltraColor
Із вигнутим екраном
FreeSync
27'' Slim Monitor with Ultra Wide-Color
27'' Slim Monitor with Ultra Wide-Color

На жаль, цей продукт більше недоступний.

UltraColor
Із вигнутим екраном
FreeSync

Виберіть потрібний  розмір

Moda Плоский монитор с расширенной цветовой палитрой

Ultra Wide Color 

Ultra Wide Desaturated Ultra Wide Saturated
Технологія Ultra Wide Color забезпечує ширший спектр кольорів для яскравого, реалістичного зображення. Вона впроваджує зміни у хімічному складі мікросхем кольору та світлодіодній підсвітці, тому монітори із цією технологією відображають кольорову гаму, яка значно ширша за звичайну. Це гарантує реалістичніше відтворення зображень із природними зеленими, живими червоними та глибокими синіми кольорами.

Екологічність

EPEAT


Програма оцінки впливу електронних приладів на навколишнє середовище (EPEAT) – це система, яка базується на екологічному стандарті IEEE 1680–2006 для оцінки екологічності електронних приладів. Наразі EPEAT оцінює настільні комп’ютери, ноутбуки та монітори.

 

Важливо визнавати вплив на навколишнє середовище – покупці та виробники шукають стандартних екологічних правил для визначення екологічного виробу. EPEAT задовольняє потреби обох сторін. За допомогою стандартного критерію покупці можуть порівнювати вироби, а виробники знають, як зробити виріб екологічним. Вироби з логотипом EPEAT вважаються екологічними виробами за зменшення впливу на навколишнє середовище.

 

Як частина стандарту EPEAT Gold забезпечується безкоштовна утилізація картону та піноматеріалу, що використовуються для пакування моніторів Philips. Із питанням утилізації пакувальних матеріалів звертайтеся до місцевого центру обслуговування.

Переробка


Ми хочемо покращити якість життя людей завдяки важливим інноваціям і намагаємося досягти цього, використовуючи обмежені ресурси нашої планети екологічно раціональним способом. Це вимагає постійної роботи над екологічністю наших виробів. Використані монітори Philips та пов’язані пакувальні матеріали утилізуються згідно з усіма екологічними законами. Для досягнення своєї мети ми співпрацюємо з різними організаціями.