Кофе

Смотреть
Шкала
Список
Тип изделия
Автоматические кофемашины
Автоматич. эспрессо-кофемашины Saeco
Рожковые эспрессо-кофемашины Saeco
Кофемашины капельного типа
Функции
Стеклянный кувшин

Скляний кухоль Philips Aroma призначений для оптимального збереження аромату фільтрованої кави.

AromaSwirl

"Розумна" насадка фільтр-кавоварки забезпечує циркуляцію кави, коли вона стікає у скляний глек, рівномірно розподіляючи аромат. Жодної слабкої кави в останній філіжанці. Завдяки цій функції перша та остання філіжанки кави, приготовані у фільтр-кавоварці, матимуть ту саму міцність і чудовий смак до останньої краплі.

Регулируемая температура кофе

Ця кавоварка дозволяє регулювати температуру кави на власний смак. Наприклад, можна встановлювати вищу температуру для теплопоглинаючої керамічної філіжанки і нижчу – для філіжанки з тонкого скла чи пластикового кухля, який можна взяти зі собою.

Выбор крепости

За допомогою функції вибору міцності можна вибрати міцну або слабку менш насичену каву.

Кофемолка с керамическими жерновами

Керамічні жорна кращі за сталеві за багатьма показниками: вони забезпечують ретельне перемелювання, надзвичайну довговічність і надтиху роботу без перепалювання зерен – і все це для чистоти смаку.

Подходит для чашек разного размера

Піднімаючи або опускаючи носик чи лоток для крапель, можна регулювати висоту пристрою з урахуванням розміру Вашої улюбленої кавової філіжанки чи кухля.

Предварительное заваривание

Попереднє заварювання забезпечує зволоження меленої кави перед заварювання, тож насолоджуйтеся поступовим розгортанням ароматів.

Можно мыть в посудомоечной машине

Частини пристрою можна легко й зручно мити в посудомийній машині.

Автоотключение

Кавоварка автоматично вимикає живлення для економії електроенергії.

Решения для напитков с молоком
Встроенный автоматический молочный кувшин

Інтегровану карафу зі спіненим молоком можна легко зберігати у холодильнику та використовувати для приготування смачного капучіно і не тільки.

Классический капучинатор

За допомогою класичного утворювача молочної піни з насадкою панарелло можна спінювати молоко саме так, як Ви любите. Просто занурте насадку панарелло в молоко, повільно перемішуючи його обертовими рухами. Спінюйте молоко так довго, як це потрібно для отримання більшої чи меншої пінки.

Кофейные напитки
Капельные кофеварки

Відкрийте для себе кавоварку, яка готує фільтровану каву. Фільтрована кава готується шляхом наливання окропу на мелену каву в паперовому фільтрі кави. Подається у філіжанках об’ємом від 125 мл (Німеччина) до 250 мл (США) та має більш оксамитовий смак порівняно з еспрессо.

Кофейные напитки на основе молока

Підберіть кавоварку, яка дозволить готувати кавові напої зі спіненим молоком, зокрема капучіно.

Эспрессо-кофемашины

Ознайомтеся з повним вибором кавоварок, які готують порційне еспрессо. Його заварюють шляхом посиленої подачі гарячої води температурою 88º C упродовж 25 секунд під ефективним тиском 9 бар через 7 грамів пресованої дрібно меленої кави. Так можна отримати 25 мл еспрессо із тонким шаром пінки крема та насиченішим і чистішим смаком порівняно з фільтрованою кавою.

Материалы и отделка
Пластик и нержавеющая сталь

Стильні елементи з нержавіючої сталі зі смаком поєднано з міцними синтетичними матеріалами для гармонійної конструкції кавоварки, яку так легко мити.

Пластик

Завдяки синтетичним матеріалам ця кавоварка міцна, її легко мити – вона ідеально підходить для людей, які цінують у житті прості речі.

Очистка и обслуживание
Автоматическая очистка и удаление накипи

Більше часу для важливих у житті речей: кавоварка автоматично виконує промивання після ввімкнення та вимкнення, а також видаляє в разі потреби накип після розміщення засобу для видалення накипу в резервуарі для води.

Функция очистки кувшина для молока

Більше часу для важливих у житті речей: карафа для молока самоочищається після кожного використання.

Совместимость с фильтром AquaClean

Автоматичні еспрессо-кавоварки, які підходять для запатентованого фільтра для води AquaClean. AquaClean дозволяє видаляти накип із автоматичної еспрессо-кавоварки після кожних 5000 філіжанок (раз на 2 роки).

Детали и аксессуары
Обслуживание

Фільтри для води, засоби для видалення накипу тощо дозволять подовжити термін роботи Вашої звичайної або еспрессо-кавоварки.

Заменяемые детали

Щось зламалося? Ці частини дадуть змогу заощадити кошти, а не витрачати гроші на заміну еспрессо-кавоварки чи звичайної кавоварки в цілому.

Недавно просмотренные продукты

Вас может заинтересовать: