UK
RU
1
Products

Ваша безпека
на дорозі

Автомобільне освітлення


Освітлена дорога – безпечна дорога. Яскраве світло фар освітлюватиме ваш шлях, не засліплюючи зустрічних водіїв, а направлене світло в салоні зробить поїздку комфортнішою для пасажирів, не заважаючи людині за кермом. Майже століття Philips Automotive виробляє найкращі освітлювальні продукти для ринку запчастин, виробників обладнання та постачальників комплектуючих. Наразі кожне третє авто у світі має лампи від Philips.

Светодиодни лампи за оглед

Світлодіодні ремонтні лампи


Надійні та потужні ремонтні лампи від Philips. Ці зручні та компактні світлодіодні пристрої зможуть освітити як широкий простір, так і найвужчі щілини.

Мотоциклетно осветление

Освітлення для мотоциклів


Наші рішення з освітлення для мотоциклів не лише покращують безпеку водія під час руху – вони також стійкі до вібрацій і мають стильний вигляд.

Автомобилно осветление

Освітлення для автомобіля


12-вольтові рішення з освітлення від Philips задовольнять потреби навіть найвибагливіших автомобілістів.

24-волтови крушки

24-вольтні лампи


Асортимент 24-вольтних ламп і освітлювальних приладів для власників автобусів, вантажівок, автомайстрів.

Сервизи

В автомайстернях


Освітлення важливе також під час обслуговування та ремонту автомобіля. Завдяки компактним розмірам і потужному світлу наші ремонтні лампи дають змогу освітити потрібну зону навіть у невеликому гаражі. Вони легко встановлюються, світять довше та яскравіше.

 

Philips розробила цілий ряд інструментів для продажу та маркетингу, які допомагають краще представити нашу продукцію та виправдати очікування клієнтів. Прочитати про переваги й ознайомитися з асортиментом продуктів Philips клієнти зможуть у різноманітних брошурах, буклетах і каталогах, швидко знайти потрібну лампу їм допоможе настінний роздатковий автомат, а підібрати потрібні освітлювальні прилади вони зможуть на спеціальних підлогових і настільних стійках.

Търговци на едро

Для оптових продавців


Нехай ваші клієнти знають, що ви пропонуєте найновіші розробки в галузі освітлювальних технологій. Наші світлодіодні автомобільні системи освітлення горять довше та яскравіше і роблять їзду для водія ще комфортнішою. Бачачи наші маркетингові матеріали, покупці не зможуть пройти повз.

Philips підтримує тісні стосунки з керівниками ключових проектів в усьому світі. Завдяки цій співпраці ми можемо працювати ефективніше та швидше приймати важливі бізнес-рішення. Наші спеціалісти з продажів і маркетингу працюють по всій Європі та пропонують свої послуги незрівнянного рівня з урахуванням особливостей кожної країни. Ми маємо багатий досвід у сфері логістики та допомагаємо запускати місцеві рекламні кампанії, надаючи доступ до інфраструктури, а також локалізовані маркетингові матеріали.

Магазини

Для роздрібних продавців


Компанія Philips – незаперечний експерт із виробництва автомобільних ламп і спеціального освітлювального обладнання: світлодіодних ремонтних ламп тощо. Ми, як ніхто інший, розуміємо потреби сучасного ринку освітлювальних продуктів для автомобілів. У нашому асортименті представлені найрізноманітніші категорії продукції, а також рекламні матеріали для них і зручні маркетингові інструменти.

 

Philips розробила цілий ряд інструментів для продажу та маркетингу, які допомагають краще представити нашу продукцію та виправдати очікування клієнтів. Своїм клієнтам ви зможете запропонувати буклети, з яких вони зможуть дізнатися про асортимент продуктів Philips, прочитати про їх переваги та технічні характеристики. Поверхню прилавків можна оздобити спеціальними інформаційними листами, а також розташувати підлогові та настільні стійки з різними освітлювальними продуктами й інструкціями з їх використання.

Доставчици на оригинално оборудване

Для постачальників комплектуючих


Збільште цінність продукції своїх клієнтів. Створіть нові потоки доходу. Досягайте цілей швидше. Усім постачальникам комплектуючих ми надаємо комплексну маркетингову підтримку, допомагаючи їх бізнесу розвиватися.

 

Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного партнера та пропонуємо лише високоякісні автомобільні лампи, що відповідають найвищим європейським стандартам і не мають жодного дефекту. Ми надаємо маркетингову підтримку та допомагаємо підвищити цінність продукції, яку виробляють ваші клієнти. Співпрацюючи з Philips, ви отримаєте інноваційні рішення, які привернуть більше клієнтів і принесуть додатковий дохід

Производители на оригинално оборудване

Для виробників обладнання


Наша мета – створювати освітлювальні продукти для автомобільної промисловості найвищої європейської якості. Підтримуючи наших клієнтів, ми збагачуємо також власний досвід. Такі партнерські стосунки вигідні обом сторонам, і саме вони сприяють появі нових інноваційних рішень у світі світлотехніки.

Свій досвід і методики Philips втілює в співпраці з партнерами, допомагаючи досягти успіху на місцевих ринках через свою всесвітню мережу підтримки. У своїх продуктах ми завжди намагаємося реалізувати щось нове й інноваційне, але й не забуваємо про стиль: продукти мають бути впізнавані та відрізнятися не лише надійністю, а й привабливим виглядом. Світлодіодні лампи мають відмінні теплові характеристики: вони потребують меншого тепловідводу та меншої глибини встановлення. Ця технологія дає більше свободи під час монтажу та дозволяє заощадити кошти.

Автомобільні інструменти

 

Philips Automotive пропонує професійні інструменти та послуги (зокрема посібники та навчальні курси), щоб задовольнити всі ваші потреби.

Знайдіть найновіші каталоги та посібники до автомобільних товарів

Теми

Качество

Безпека


Освітлення – основоположний фактор для безпеки руху; саме воно, на відміну від інших заходів, що формують коло безпеки, реально допомагає попереджати аварійні ситуації. Докладніше про те, як наші продукти допомагають покращити безпеку руху

Качество

Якість


Усі автомобільні лампи Philips мають знак Original Equipment Quality, що свідчить про виключну якість продуктів і те, що саме продукції Philips довіряють найбільші виробники автомобілів в усьому світі. Докладніше про якість продукції

Устойчивост на вибрации

Стійкість до вібрації


Фари, що розраховані витримувати великі навантаження та вібрації, впливу яких піддаються ваші вантажівки й габаритні транспортні засоби.

Светодиодни решения

Світлодіодне освітлення


Наша ціль – випускати продукти, які не шкодять довкіллю. Докладніше про те, як світлодіодні технології дозволяють продукувати більше світла з меншими енерговитратами.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Підписуйтесь та отримуйте -10% додаткової знижки на Philips.ua*


Здоровий спосіб життя починається тут. Підписуйтесь та отримайте:​

Вітальний промокод зі знижкою -10%*​

Ексклюзивні пропозиції та ранній доступ до розпродажів​

Актуальні та корисні поради від Philips​

Partnerlista
*

Я хотів би отримувати рекламні повідомлення - на основі моїх уподобань і поведінки - про продукти, послуги, події та акції Philips. Я можу легко відмовитися від підписки в будь-який час!

*Промокод -10% знижки на покупки на Philips.ua буде надіслано на електронну пошту, вказану у формі підписки, за умови першої реєстрації такої електронної пошти.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Наш сайт найкраще переглядати за допомогою останньої версії Microsoft Edge, Google Chrome або Firefox.