UK
RU
1

Series 2000

Зволожувач повітря

  -{discount-percentage}%

  Series 2000

  Зволожувач повітря

  Гігієнічне зволоження

  Дихайте легше завдяки зволожувачу Philips серії 2000. Технологія випаровування NanoCloud поширює на 99% менше бактерій* порівняно з провідними ультразвуковими зволожувачами повітря та запобігає появі вологих плям та білого пилу*. Чудово підходить для спальні або дитячої кімнати. Переглянути усі переваги

Відео

[trigger to render Video Gallery]

Зображення

Гігієнічне зволоження

Дихайте легше завдяки зволожувачу Philips серії 2000. Технологія випаровування NanoCloud поширює на 99% менше бактерій* порівняно з провідними ультразвуковими зволожувачами повітря та запобігає появі вологих плям та білого пилу*. Чудово підходить для спальні або дитячої кімнати. Переглянути усі переваги

Series 2000 Зволожувач повітря

До 44 м², Поширює на 99% менше бактерій*, Автоматичні параметри зволоження, Цифрові значення налаштувань HU4813/10 Знайти подібні вироби

Гігієнічне зволоження

Технологія NanoCloud

 • Процес природного випаровування

  Процес природного випаровування

  Гігієнічний процес природного випаровування для гарантії оптимізованої ефективності. Сухе повітря проходить через зволожувач. Там до нього додається водяна пара, і зволожене таким чином повітря подається в середовище. Технологія NanoCloud базується на природному процесі випаровування: зволожувач втягує сухе повітря, додає до нього молекули води і випускає в приміщення вже зі збільшеним вмістом вологи.

 • Запобігає появі вологих плям та білого пилу*

  Запобігає появі вологих плям та білого пилу*

  Конструкція пристрою забезпечує подачу повітря в радіусі 360°, завдяки чому зволожене повітря рівномірно поширюється по кімнаті, не залишаючи крапель на підлозі та меблях. Крім того, наша технологія NanoCloud зменшує ризик поширення в повітрі мінералів і таким чином запобігає появі білого пилу на поверхнях.

 • Поширює на 99% менше бактерій

  Поширює на 99% менше бактерій

  Після випаровування молекули води настільки малі, що водяний туман стає невидимим для людського ока. Через те що молекули дуже малі, вони фактично не можуть переносити в повітря бактерії. Наші лабораторні дослідження показали, що технологія NanoCloud поширює на 99% менше бактерій порівняно з провідними ультразвуковими зволожувачами повітря.

 • Режим тихого сну

  Режим тихого сну

  У режимі сну зволожувач працює з мінімальним рівнем шуму і вимкнутими світловими індикаторами (окрім індикатора швидкості). Завдяки цим параметрам потрібний рівень вологості повітря можна підтримувати навіть тоді, коли Ви спите.

 • Резервуар, у який легко наливати воду

  Резервуар, у який легко наливати воду

  Наливайте воду з глека або просто підставте резервуар для води під кран. Індикатор "max" чітко позначає рівень, до якого можна заповнювати резервуар. Коли вода закінчиться, зволожувач автоматично вимкнеться, а на дисплеї з’явиться індикація про необхідність долити воду.

 • Зручна для чищення конструкція

  Зручна для чищення конструкція

  Кругла мінімалістична конструкція забезпечує зручне чищення. Цей зволожувач не має нагрівальної пластини, тож усувати накип не потрібно.

 • Без нагрівання води

  Зволожувач, із яким Ви не ризикуєте обпектися гарячою водою чи парою. Технологія NanoCloud не нагріває воду, усуваючи таким чином небезпеку отримання опіків.

 • Автоматичні параметри зволоження

  Підтримуйте стабільний рівень вологи в повітрі за допомогою автоматичних параметрів зволоження. Виберіть потрібне значення – 40%, 50% чи 60% – і зволожувач автоматично вмикатиметься та вимикатиметься для підтримки потрібного рівня вологості. Розумний датчик вологості чітко вимірює рівень вологи і відображає його в цифровому значенні.

 • Таймер

  У разі використання таймера зволожувач працює визначену кількість годин і автоматично вимикається після завершення вказаного часового відрізку. Доступні налаштування: 1, 4 або 8 годин.

 • Висока ефективність поглинання і випаровування води

  Зволожувач Philips має 3 швидкості вентилятора і максимальну швидкість зволоження 300 мл/год. Такі характеристики ідеально підходять для кімнат середнього розміру площею до 44 м²*.

Переглянути всі специфікації
 • Запобігає появі вологих плям та білого пилу: незалежне тестування третьої сторони, визначення відкладення мінералів із крапель рідини на меблях відповідно до DIN 44973, IUTA e.V. Для визначення відкладень мінералів на меблях із крапель рідини в повітрі протягом 3 годин.
 • Розмір кімнати визначається на основі рівня зволоження, перевіреного лабораторією третьої сторони згідно з AHAM HU-1-2006 (R2011)
 • Результати базуються на поширенні бактерії Pseudomonas Fragi безпосередньо із чистих пристроїв і чистих фільтрів через 2 години безперервного використання за найвищого налаштування з використанням стерилізованої води із вмістом вказаної бактерії у відділенні об’ємом 1 м3 із освіженням 280 л/хв.

Вироби, які Ви нещодавно переглядали

Вас може зацікавити

Підписуйтесь на новини  та отримуйте 10% знижки на продукцію Philips