UK
RU
1
Очищувач і зволожувач повітря

Вдихніть
різницю


Чистіше повітря у Вашому домі, природним способом
Реєстрація

Підпишіться на нашу розсилку

Як якість повітря у домі порівнюється з якістю повітря надворі?

huis doorsnede
Забруднювач повітря

Чи знаєте Ви, що, за словами Всесвітньої організації охорони здоров’я, повітря у домах може бути в 2–5 разів бруднішим за повітря надворі*?

 

Забруднене повітря з вулиці може легко потрапляти в дім, коли відкриті вікна та двері. Проте навіть тоді, коли вони закриті, алергени та невеликі частинки розміром до 2,5 мікрометра можуть потрапляти в дім через природну вентиляцію.

Пилок – це типовий алерген приміщень, джерелом якого є дерева, бур’яни та рослини, які можуть спричинити алергію. Іншим алергеном приміщень є пил, який містить кліщі, мінерали зовнішнього середовища та інші частинки, які можуть спричинити серйозну алергічну реакцію та астму.

Забруднюючі речовини у приміщенні можуть з’явитися у зв’язку з приготуванням їжі, прибиранням та утриманням домашніх тварин. Нові елементи інтер’єру та меблі у приміщенні можуть виділяти гази та леткі органічні сполуки.

 

Для запобігання появі цвілі, розмноженню бактерій та вірусів рівень вологості в домі має становити 40–60%. У добре зволоженій кімнаті легше дихати, а шкіра не стає сухою.

 

* Фактичні значення – коефіцієнти для приміщення/вулиці 1,62–6,37 для літніх місяців та 2,05–10,99 для зимових місяців. Текст та малюнок взято з: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; оригінальні дані взято з: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007)2851–2861.

Наша технологія усуває

Піклування про середовище проживання

 

Чисте та оптимально зволожене повітря у домі – важливий аспект міцного здоров’я.

VitaShield
VitaShield IPS – видалення наддрібних частинок розміром 20 нанометрів (0,00002 мм), зокрема бактерій, пилу, алергенів та вірусів.
AeraSense
AeraSense – найсучасніша технологія розпізнавання з точним та ефективним функціонуванням, яку можна порівняти із професійним датчиком.
NanoCloud
NanoCloud – унікальна технологія зволоження, яка підтримує комфортні рівні вологості в домі за допомогою природного процесу.
Додаток Philips Air

Випробувано Європейським центром дослідження проблем алергії (ECARF) на людях, схильних до алергії


Клінічне тестування, яке проводилося Європейським центром дослідження проблем алергії (ECARF), однією з провідних у світі організацій з дослідження алергій, показало, що люди, які страждають від алергії на пилок і використовують очищувач повітря Philips, мали значно менше симптомів алергії на пилок, таких як чхання, сльозотеча, почервоніння очей, свербіння носа та нежить.*
* Через 90 хвилин дії з використанням очищувачів повітря Philips порівняно з дією без фільтра – клінічно перевірено Європейським центром дослідження проблем алергії (ECARF)
Додаток Philips Air

Під’єднання до чистішого повітря


Наш додаток Philips Air дозволяє контролювати якість повітря у домі навіть на відстані. Завантажте додаток і за допомогою смартфону контролюйте якість повітря у приміщенні та надворі. Можна налаштувати параметри дистанційно, дізнатися більше про те, як впоратися з алергіями, – і ми навіть повідомимо Вас про необхідність заміни фільтрів.

Уся лінійка виробів для очищення та зволоження повітря вдома

Лінійки виробів для повітря

  • Зволожувачі повітря

    Зволожувачі повітря

    Сухе повітря у Вашому домі подразнює шкіру, ніс та горло? Додайте вологості – гігієнічно та природно – за допомогою зволожувачів Philips. Дізнайтеся більше!

  • 2-в-1 зволожувач-очищувач

    2-в-1 зволожувач-очищувач

    Хвилюєтеся про якість повітря у домі? Усуньте забруднюючі речовини та покращіть якість повітря за допомогою комбінованого пристрою Philips. Дізнайтеся більше.

Підписуйтесь на новини  та отримуйте 10% знижки на продукцію Philips