UK
RU
1
Видалення волосся

Видалення волосся на обличчі

Для жінок ця тема — доволі незручна, але не переймайтеся : жодна жінка не єдина, кому доводиться час від часу боротися з небажаним волоссям на обличчі. Незважаючи на те, що його наявність — цілком природна, для багатьох темноволосих жінок волосся на обличчі, більш темне і помітне, ніж у світловолосих чи рудих, стає проблемою. Крім того, після тридцяти років інтенсивність росту волосся на обличчі збільшується, а його структура стає щільнішою, що не може не дратувати.

Але є аж два способи позбутися небажаного волосся на обличчі!


Видаляти волоски на обличчі, як і на будь-якому іншому місці тіла, можна двома способами: за допомогою епіляції та депіляції. Кожна жінка може обрати той спосіб, який підходить їй та подобається найбільше. Ми ж допоможемо визначитися, що оптимально задовольнить ваші потреби.

Видалення волосся на обличчі надовго


Жінки, які не хочуть перейматися через проблему росту волосся на обличчі та інших частинах тіла, обирають засоби, які допомагають позбутися небажаних волосинок надовго. Для цього ми рекомендуємо епіляцію за допомогою технології IPL.

 

Фотоепілятори Lumea від Philips з легкістю впораються з видаленням небажаного волосся на обличчі за допомогою відповідної насадки. Технологія IPL — не лазерна. У ній використовується фотоспалах, який впливає на волосяну цибулину та вводить її у стан «сну», припиняючи ріст волосся. Цей безпечний і безболісний спосіб епіляції підходить як для великих ділянок, наприклад ноги чи руки, так і для невеликих чутливих зон: бікіні, пахви, обличчя.
 

Використовуючи фотоепілятор Lumea від Philips з технологією IPL, ви насолоджуватиметесь відчуттям впевненості від бездоганно гладенької шкіри до 6 місяців*.
 

*Середній результат зменшення кількості волосся на ногах — до 78% після 12 процедур. Індивідуальні результати можуть відрізнятися.

Philips Lumea IPL

Зареєструйтеся та отримайте знижку 10%

Компанія Philips цінує та поважає Вашу конфіденційність. Для отримання додаткових відомостей див. Повідомлення про конфіденційність

Дякуємо за підписку на нашу розсилку!

Вибачте, стався збій підписки на нашу розсилку. Спробуйте знову пізніше.

волосся на обличчі

Механічна епіляція обличчя


Епілятори Philips Satinelle мають спеціальні насадки для видалення волосся на обличчі. Їхнє особливе покриття робить процес епіляції верхньої та нижньої губи і зони коло брів дуже ніжним та точним. Керамічні диски епіляторів, завдяки фактурі поверхні, здатні захоплювати найкоротші та найніжніші волосинки. З епілятором Philips Satinelle ви зможете насолоджуватися м’якістю й ніжністю шкіри без зайвого волосся протягом цілого тижня.
волосся на обличчі

Більше порад щодо видалення волосся


Прочитайте інші наші поради для якісної безболісної епіляції: