UK
RU
1
Епіляція інтимної зони

Як проводити епіляцію інтимної зони

Попри те, що інтимні зони є одними з найбільш чутливих частин тіла, жінки прагнуть до ідеалу, тож епіляція «глибокого бікіні» сьогодні є доволі поширеною. Вагомим аргументом на її користь виступають естетичні міркування, проте гігієна також важлива. Але епіляція інтимної зони ускладнюється двома факторами.

 

  • По-перше, якщо проводити епіляцію неправильно, чутлива шкіра легко подразнюється. Для інтимної зони не підходить інтенсивне гоління, оскільки воно спричиняє вростання волосинок та подразнення.
  • По-друге, волосся в зоні глибокого бікіні стає проблемою саме собою, адже за структурою воно товще й жорсткіше, ніж волосся на інших ділянках тіла. 

IPL — світлова технологія


Говорячи про видалення волосся, не можна не згадати про технологію IPL, що використовується у  фотоепіляторі Lumea від Philips. Він допомагає позбавлятися волосся без болю та подразнень, щоб ви могли насолоджуватися бездоганно гладенькою шкірою без волосся до 6 місяців*. Пристрій комплектується кількома насадками, одна з яких ідеально підходить для епіляції лінії бікіні завдяки вигнутій формі та додатковому фільтру, що захищає надчутливу шкіру від впливу світлового спалаху.

 

*Середній результат зменшення кількості волосся на ногах — до 78% після 12 процедур. Індивідуальні результати можуть відрізнятися.

IPL Видалення волосся

Механічна епіляція інтимної зони


Інший спосіб позбавитися волосся в інтимній зоні — обрати якісну механічну епіляцію, що подарує відчуття м’якості гладенької шкіри. У пристроях Philips Satinelle також передбачена спеціальна насадка для ретельної та зручної епіляції глибокого бікіні.
Епілятор інтимних місць

Зареєструйтеся та отримайте знижку 10%

Компанія Philips цінує та поважає Вашу конфіденційність. Для отримання додаткових відомостей див. Повідомлення про конфіденційність

Дякуємо за підписку на нашу розсилку!

Вибачте, стався збій підписки на нашу розсилку. Спробуйте знову пізніше.

Більше порад щодо видалення волосся


Прочитайте інші наші поради для якісної безболісної епіляції: