UK
RU
1
Технологія IPL

IPL — технологія інтенсивного світлового імпульсу для видалення волосся надовго

IPL (Intense Pulse Light) — це технологія інтенсивного світлового імпульсу для перманентної епіляції. Інтенсивні світлові імпульси впливають на пігмент кольору (меланін) у волосяній цибулині і вводять її у стан «сну». Завдяки цьому ріст волосся значно сповільнюється, аж до повної зупинки. Таким чином, технологія IPL є ефективним та безболісним рішенням видалення волосся.

Безболісна технологія IPL та воскова епіляція


Воскова епіляція викликає болісні відчуття та подразнення шкіри, а тому підходить не всім. Іншим недоліком є необхідність чекати, доки волосся достатньо виросте для того, щоб воскова стрічка змогла його зачепити. Для багатьох жінок така процедура занадто болісна, дискомфортна та не дуже практична. Крім того, воскова епіляція недешева і потребує часу на регулярне відвідування косметичних салонів або купівлю стрічок. IPL технологія, натомість, абсолютно безболісна та не викликає подразнення шкіри. Інвестиції у високоякісний пристрій, що працює за технологією IPL, доволі швидко окупляться.

Зареєструйтеся та отримайте знижку 10%

Компанія Philips цінує та поважає Вашу конфіденційність. Для отримання додаткових відомостей див. Повідомлення про конфіденційність

Дякуємо за підписку на нашу розсилку!

Вибачте, стався збій підписки на нашу розсилку. Спробуйте знову пізніше.

IPL та гоління


Гоління — швидка, безболісна і, насамперед, недорога процедура. Але, якщо розібратися, все не так просто. Перш за все, цей варіант забезпечує лише короткострокові результати, і його слід повторювати кілька разів на тиждень. Якщо ж видаляти волосся за допомогою технології IPL — шкіра залишатиметься гладенькою до 6 місяців*.

 

*Середній результат зменшення кількості волосся на ногах — до 78% після 12 процедур. Індивідуальні результати можуть відрізнятися

 

З іншого боку, гоління не завжди безболісне. Є ризик порізатися гострими лезами, викликати подразнення чи висипання, які можуть довго спричиняти дискомфорт, а жорсткі зрізані волосинки часто вростають у шкіру, провокуючи ще більше неприємних наслідків. Гоління позначається і на гаманці, адже необхідно регулярно купувати нові леза. Високоякісний IPL-фотоепілятор можна використовувати протягом багатьох років.

BRI956/00

IPL та лазерна епіляція


Безпечна домашня епіляція з використанням фотоепілятора Lumea від Philips може стати відмінною альтернативою дорогій лазерній епіляції у салоні. Пристрій швидко окупляє себе, економить ваш час і дозволяє так само насолоджуватися тривалим, безтурботним відчуттям шовковистої шкіри.
IPL технологія ноги

IPL та класична епіляція


У класичної епіляції є багато переваг. Вона не така болісна, як воскова, дешевша за лазерну, а ефект її не такий короткочасний, як після гоління. Проте, IPL гарантує ще більш довгострокові результати і повну відсутність неприємних відчуттів, адже волосся просто перестає рости завдяки делікатному впливу світлового імпульсу. Це також забезпечує рівномірність видалення волосинок, чого не завжди вдається досягти класичною епіляцією.
 IPL технологія

З фотоепілятором Lumea від Philips ви зможете видаляти волосся, не виходячи з дому


IPL-технологія гарантує, що світлові імпульси не впливають ані на саме волосся, ані на його корені, ані на шкіру навколо.

Хто може користуватися технологією IPL?


Інтенсивність імпульсів слід обирати з урахуванням конкретного типу шкіри та кольору волосся. Деякі фотоепілятори Lumea від Philips оснащені сенсором SmartSkin, який підбирає оптимальну інтенсивність світлових імпульсів саме під ваш тип шкіри та колір волосся. IPL технологія Philips може використовуватися для багатьох типів/відтінків шкіри та волосся. Її не можна застосовувати для дуже темної шкіри або для рудого, сивого чи дуже світлого волосся, адже процедура потребує збереження контрасту між шкірою та пігментацією.

Сумісні відтінки шкіри

Vhodnost IPL

Сумісні відтінки волосся

Vhodnost IPL

Спеціальні насадки для якісного видалення по всьому тілу


Фотоепілятор  Lumea Prestige від Philips — це IPL-пристрій зі спеціальними вигнутими насадками для досягнення оптимальних результатів видалення волосся на різних ділянках тіла. Насадки відрізняються за формою, розмірами віконця, через яке проходить світло, та фільтрами. Це дозволяє їм відмінно справлятися як з великими ділянками тіла, наприклад руки чи ноги, так і з невеличкими зонами, що потребують особливої уваги: пахвами, зоною бікіні, обличчям. 

Як користуватися Philips Lumea Prestige

Кількість волосків може зменшитися до 92% лише за 3 процедури*


Легкі світлові імпульси фотоепілятора Lumea від Philips впливають на волосяну цибулину та перешкоджають повторному росту волосся. Дослідження показали, що після 4 процедур (раз на два тижні) кількість волосся значно зменшується, шкіра стає більш гладенькою. Для закріплення результату варто проводити регулярні процедури протягом 4-8 тижнів.

 

Кольори шкіри, що дозволяють фотоепіляцію

 

Кольори волосся, що дозволяють фотоепіляцію

 

Результати після кожної процедури: 

 

*у разі дотримання графіка обробки, перевірено на ногах, після 3 процедур, індивідуальні результати різняться 

IPL

Більше порад щодо видалення волосся


Переваги фотоепіляції за допомогою технології IPL уже визнані. Прочитайте інші наші поради для якісної безболісної епіляції:

Зареєструйтеся та отримайте знижку 10%

Компанія Philips цінує та поважає Вашу конфіденційність. Для отримання додаткових відомостей див. Повідомлення про конфіденційність

Дякуємо за підписку на нашу розсилку!

Вибачте, стався збій підписки на нашу розсилку. Спробуйте знову пізніше.