UK
RU
1
Товари для догляду за ротовою порожниною

Вироби Philips Sonicare доглядають за всією ротовою порожниною

 

Отримайте усе необхідне для здорової ротової порожнини та посмішки із Philips Sonicare. Вироби Sonicare забезпечують чудові результати, адже створені й схвалені професійними стоматологами. А завдяки понад 100 років досвіду в сфері охорони здоров’я, Sonicare прагне додати Вам впевненості у тому, що Ви покращуєте стан своєї ротової порожнини.

  Повне очищення зубів, яке Ви можете справді відчувати

   

  Починайте і закінчуйте кожен день із очищенням, яке можна справді відчувати. Електричні зубні щітки Sonicare створюють 31 000 рухів за хвилину для лагідної пульсації води між зубами, видалення і змивання нальоту.

  Електричні зубні щітки Philips Sonicare

  Як це працює

  Лагідна пульсація води між зубами для видалення і змивання нальоту.

  Персоналізація чищення

   

  Виберіть насадку для щітки, яка найкраще для Вас підійде. Sonicare пропонує різні насадки, залежно від того, чого Ви найбільше прагнете – відбілювання зубів, видалення більшої кількості нальоту чи просто комплексний догляд за ротовою порожниною.

  Простіший спосіб очищення міжзубних проміжків

   

  Чищення зубів за допомогою зубної нитки – це звичка, якої важко дотримуватися. AirFloss пропонує швидке очищення міжзубних проміжків без використання зубної нитки. За допомогою лагідної подачі струменів ополіскувача ротової порожнини та повітря можна позбутися 99% нальоту за 60 секунд. 

  Philips Sonicare AirFloss

  Як це працює

  Лагідна подача струменів повітря та води для видалення нальоту.

  Почувайтеся впевнено щодо свого подиху

   

  А Ви знали, що у 80% неприємний запах з рота йде від язика? Насадку TongueCare+ створено для видалення бактерій із щілин та виступів на язику, її можна встановити на зубну щітку, як звичайну насадку для чищення.

  Philips Sonicare TongueCare+

  Як це працює

  Встановіть на щітку та почистьте язик

  Уявіть собі, що Ваші діти просять почистити зуби

   

  Електрична зубна щітка Sonicare for Kids та інтерактивний додаток перетворять чищення зубів на захоплюючу справу, яку дитина чекатиме з нетерпінням. Приєднуйтеся до 98% батьків, які повідомляють, що Sonicare надихає їхніх дітей чистити зуби краще і довше.

  Вказівки у реальному часі та завжди під руками

   

  Вам не потрібно здогадуватися про якість чищення зубів. Підключивши електричну зубну щітку Sonicare до додатка Sonicare, Ви отримаєте персоналізовані вказівки та підказки щодо покращення техніки чищення. Додаток відслідковує Ваші навички чищення і надає схвалені стоматологами рекомендації.

  Кваліфіковані поради щодо догляду за ротовою порожниною

  Центр підтримки Sonicare

  Маєте запитання?

  Ми готові Вам допомогти

  Професіонали з догляду за ротовою порожниною
  Прагнете отримувати персоналізовані поради?

  Зареєструйтеся та отримайте знижку 10%

  Компанія Philips цінує та поважає Вашу конфіденційність. Для отримання додаткових відомостей див. Повідомлення про конфіденційність

  Дякуємо за підписку на нашу розсилку!

  Вибачте, стався збій підписки на нашу розсилку. Спробуйте знову пізніше.