UK
RU
1
Бритви для ОБЛИЧЧЯ

Shaver series 9000

Електробритва для вологого та сухого гоління

  Shaver series 9000

  Електробритва для вологого та сухого гоління

  Досконалість у кожному проході

  Бритва SHAVER Series 9000 – наша найбільш досконала бритва на цей час. Унікальна технологія виявлення контурів забезпечує виняткове покриття усіх ділянок шкіри обличчя, а система V-Track спрямовує волосинки в оптимальне для зрізання положення для максимально ретельного гоління. Переглянути усі переваги

Відео

[trigger to render Video Gallery]

Зображення

Досконалість у кожному проході

Бритва SHAVER Series 9000 – наша найбільш досконала бритва на цей час. Унікальна технологія виявлення контурів забезпечує виняткове покриття усіх ділянок шкіри обличчя, а система V-Track спрямовує волосинки в оптимальне для зрізання положення для максимально ретельного гоління. Переглянути усі переваги

Shaver series 9000 Електробритва для вологого та сухого гоління

Система лез V-Track PRO, 8-напрямні головки ContourDetect, Система SmartClean Plus, Стайлер для бороди SmartClick S9521/31 Знайти подібні вироби

Досконалість у кожному проході

Зрізує до 20% більше волосся* за один прохід

 • Наша найкраща система гоління для 1-3-денної щетини

  Наша найкраща система гоління для 1-3-денної щетини

  Бритва забезпечує максимально ретельне гоління. Леза V-Track Precision PRO обережно скеровують кожну волосину в оптимальне положення для зрізання (це може бути щетина, якій від 1 до 3 днів, або навіть волосся, що щільно прилягає або має різну довжину). На 30%* ретельніше гоління із меншою кількістю рухів для ідеального стану шкіри.

 • Головки вигинаються у 8 різних напрямках для неперевершеного результату гоління

  Головки вигинаються у 8 різних напрямках для неперевершеного результату гоління

  Головки ContourDetect рухаються у 8 напрямках і повторюють усі контури обличчя й шиї. Кожен прохід бритвою зрізує на 20% більше волосся. Як результат, Ви отримуєте максимально ретельне і гладке гоління.

 • Обирайте власний спосіб гоління з-поміж трьох режимів

  Обирайте власний спосіб гоління з-поміж трьох режимів

  Виберіть один із 3 режимів, який найбільше Вам підходить: делікатний – для лагідного, але водночас ретельного гоління; звичайний – для ретельного щоденного гоління; швидкий – для швидкого гоління, щоб заощадити час.

 • Комфортне сухе або освіжаюче вологе гоління з AquaTec

  Комфортне сухе або освіжаюче вологе гоління з AquaTec

  Обирайте зручний для Вас спосіб гоління. Ущільнення AquaTec забезпечує можливість вологого і сухого гоління. Ви можете обрати швидке й комфортне сухе гоління або вологе гоління з гелем чи пінкою – навіть під душем.

 • Ваша бритва, як нова, завдяки системі SmartClean

  Ваша бритва, як нова, завдяки системі SmartClean

  Одне натиснення кнопки, і система SmartClean PLUS чистить, зволожує і заряджає бритву, забезпечуючи максимальну ефективність її роботи з дня у день.

 • Знімний стайлер для бороди з 5 налаштуваннями довжини

  Знімний стайлер для бороди з 5 налаштуваннями довжини

  Змініть свій вигляд за допомогою насадки-стайлера для бороди SmartClick. Виберіть одне з 5 налаштувань довжини для створення будь-якого вигляду – від ідеальної щетини до короткої, акуратної бороди. Заокруглені кінці та гребінці запобігають подразненню шкіри.

 • Інтуїтивні піктограми забезпечують легке використання функцій

  Інтуїтивні піктограми забезпечують легке використання функцій

  Інтуїтивний дисплей відображає потрібну інформацію, забезпечуючи можливість максимально ефективного використання бритви: – індикатори батареї (5-рівневий) та блокування для транспортування – індикатор очищення – індикатор низького заряду батареї – індикатор заміни бритвених головок

 • Одна година заряджання забезпечує 50 хвилин автономного гоління

  Одна година заряджання забезпечує 50 хвилин автономного гоління

  Наша вдосконалена система заряджання пропонує дві зручні можливості: заряджати бритву одну годину для 50 хвилин автономного гоління або швидко зарядити для одного повноцінного гоління. Усі бритви SHAVER Series 9000 містять потужну енергоефективну літій-іонну батарею з тривалим робочим ресурсом. Бритви цієї серії призначені лише для роботи в бездротовому режимі задля безпеки під час гоління з використанням води, навіть у душі.

 • Бритву можна мити під краном

  Бритву можна мити під краном

  Просто відкрийте головку бритви і промийте її під проточної водою.

 • Має 2-річну гарантію

  Має 2-річну гарантію

  На цю бритву Philips надається 2-річна гарантія. Наші бритви SHAVER Series 9000 створені для ефективної та довговічної роботи і гарантують щоразу максимально ретельне гоління.

Переглянути всі специфікації
 • Зрізує до 20% більше волосся порівняно із SensoTouch

Вироби, які Ви нещодавно переглядали

Вас може зацікавити

Підписуйтесь на новини  та отримуйте 10% знижки на продукцію Philips