UK
RU
1
Телевізори

Телевізори Philips Ambilight

Телевізор, який розширює межі сприйняття

Ідеальне підсвічування

 

Philips Ambilight відкриває новий вимір у світі перегляду. Проекція підсвічування на стіну за телевізором розширює межі екрану та створює ідеальну атмосферу в кімнаті. Інтелектуальне світлодіодне підсвічування адаптується до подій на екрані в режимі реального часу. Ви завжди будете відчувати себе у центрі подій.

Philips TV Ambilightplayer

Лінійка телевізорів із підсвічуванням Ambilight

2-стороннє фонове підсвічування Ambilight

 

Телевізори із 2-стороннім фоновим підсвічуванням Ambilight ідеально підходять для невеликих приміщень.

3-стороннє фонове підсвічування Ambilight

 

Телевізори із підсвічуванням Ambilight зверху, зліва і справа підходять для більш просторих приміщень, при цьому рекомендується встановлення ТВ на підставку.

4-стороннє фонове підсвічування Ambilight

 

Телевізори із 4-стороннім фоновим підсвічуванням Ambilight підходять для великих приміщень, при цьому рекомендується встановлення ТВ на підставку або настінний монтаж.

Ambilight, що  слідує  за вашим настроєм

Стандартный режим Ambilight на телевизорах Philips

Стандартний режим Ambilight

 

Стандартний режим Philips Ambilight аналізує те, що відбувається на екрані та проектує світловий ореол на стіну за телевізором. Просто виберіть режим і насолоджуйтеся результатом.

Режим музыки Ambilight на телевизорах Philips

Музичний режим Ambilight

 

Музичний режим Ambilight аналізує контент та реагує на динаміку музики, що відтворюється на телевізорі Philips. Експериментуйте з налаштуваннями кольору або просто увімкніть режим вечірки із довільними ефектами.

Игровой режим Ambilight на телевизорах Philips

Ігровий режим Ambilight

 

Ігровий режим Ambilight перетворює кімнату у ігровий простір за допомогою яскравих, насичених кольорів, що динамічно змінюються відповідно до дії на екрані - це новий рівень занурення у ігрову реальність!

Інтернет проти команди 343

Телевізори з Ambilight та лампи Hue – чудова пара

 

Магія та краса Ambilight, що заповнюють весь будинок. Philips hue - додаткові лампи, які підключаються до телевізора із Ambilight у бездротовому режимі. Просто підключіть лампи до телевізора, і атмосфера Ambilight буде створюватися у потрібному місці як за помахом чарівної палички.

 

*Лампи Philips hue купуються окремо, продажі здійснюються тільки у певних країнах.

Philips TV Ambilight & hue