UK
RU
1
Ліхтарі для автомобілів

  WhiteVision Ultra

  Ефектний білий стиль

  оригінальна якість обладнання
  лінійка
  ультрабіле
  Отримайте чудовий вигляд разом із новими автомобільними галогеновими лампами для фар Philips WhiteVision ultra. Використовуючи нову запатентовану формулу покриття, ці лампи забезпечують вражаючі 4200 Кельвін. Будучи найбілішими легальними галогеновими лампами в асортименті автомобільних виробів Philips, вони є ідеальними для холодного, стильного оновлення.

  Зверніться до будь-якого з наших дистриб’юторів онлайн та офлайн сьогодні!

  Чому WhiteVision ultra?

  ефектне біле світло

  Ефектне біле світло

  Лампи для фар Philips WhiteVision ultra докорінно змінюють вигляд автомобіля, пропонуючи 4200 К чіткого білого світла. Лампи WhiteVision ultra є найбілішими дозволеними лампами Philips, створеними для водіїв, яким потрібне яскраве біле оновлення. Ці лампи забезпечують вражаючий вигляд рефлектора фар, забезпечуючи неперевершене біле світло.
  wvu graph
  стильна галогенова

  До 60% більше видимості*

  Нова формула покриття Philips WhiteVision ultra разом із холодним білим світлом значно покращує видимість уночі до 60%*. Чіткий пучок і до 60% краща видимість* дають змогу чіткіше бачити не тільки інших учасників дорожнього руху, а й бути помітнішими для інших. Це покращує безпеку і дозволяє завчасно реагувати на можливу небезпеку попереду.
  більше видимості
  більше видимості

  Стильне галогенове оновлення

  Philips WhiteVision ultra створено для водіїв, які шукають модернізований стиль та вигляд, схожий на світлодіодне освітлення, але мають автомобіль із галогенною технологією. Завдяки новій та вдосконаленій формулі покриття на склі лампи Philips WhiteVision ultra – це наші найбіліші офіційно дозволені лампами, що дивовижно виглядають у рефлекторі фар.
  галогенове оновлення
  дозволені для використання на дорозі

  Цілком дозволене використання на дорозі

  Лампи Philips WhiteVision ultra офіційно дозволені для використання і забезпечення яскравого білого світла на дорозі. Водії можуть насолоджуватися яскравим виглядом лампи, яку дозволено використовувати на вулиці і яка сумісна з відповідними нормами. Ці лампи забезпечують максимальну видимість, не створюючи небезпеки через засліплення водіїв попереду.
  ece r37
  *У порівнянні з мінімальними законними стандартами
  Standard WhiteVision ultra
  Стандарт H7
  стандарт h7
  WhiteVision ultra H7
  whitevision ultra h7
  Якість лампи
  Стандартне скло
  Кварцове скло
  Стиль
  Стандарт H7
  WhiteVision ultra H7
  Колір світла
  3200 К
  4200 К
  Ефективність пучка
  Стандарт
  До +60%*
  Схвалено ECE
  Так
  Так
  *У порівнянні з мінімальними законними стандартами

  Дізнайтеся про наші лінійки автомобільних галогенових ламп

  Philips X-tremeVision G-force є найяскравішою лампою на ринку зі стійкістю до вібрації до 10G. Бачте далі, реагуйте швидше та їдьте безпечніше.
  Виняткова ефективність світлового пучка ламп Philips RacingVision допоможе виявити небезпечні ситуації швидше та зберегти цілковитий контроль над автомобілем, незалежно від дорожніх умов, у яких Ви опинитеся.
  longlife ecovision

  Longlife EcoVision

  Завдяки подовженому терміну експлуатації Philips LongLife EcoVision – це вибір для водіїв, які намагаються максимально скоротити витрати на технічне обслуговування своїх автомобілів.

  Насолоджуйтеся білим стилем WhiteVision ultra

  Лампа для фар Philips WhiteVision ultra перевершує багато автомобільних ламп на ринку, завдяки чому Ви можете безпечно керувати автомобілем зі стилем. Чіткий білий пучок світла миттєво розсіює темряву для винятково зручного керування автомобілем.

  Діліться вибраними фотографіями

  Дізнайтеся більше

  Підтримка автотоварів

  Підтримка автотоварів

  Шукаєте замінні фари Philips для свого автомобіля?
  Де придбати

  Де придбати

  Купуйте автомобільні вироби Philips онлайн або магазині поруч
  Автомобільні статті

  Автомобільні статті

  Дізнайтеся більше про нашу технологію автомобільного освітлення Philips, інновації та рішення у нашим статтях