Дізнайтеся про наші кавоварки

Супер автоматичні еспресо кавомашини Saeco

 

Автоматичні еспресо кавомашини готують для Вас – чашка за чашкою – каву зі свіжомелених кавових зерен одним натисненням кнопки. Від порції еспресо до кафе лунго, капучіно або латте макіато зі свіжим спіненим молоком із вбудованого піноутворювача. На кожному етапі доступні параметри для приготування кави на власний смак. 

 

Автоматичні кавові машини Philips

 

Наші кавові машини для приготування кави з цільних зерен дозволяють варити еспресо або заварну каву натисканням однієї кнопки. Вбудований капучинатор відмінно впорається зі створенням капучино або латте макіато - насолоджуйтеся улюбленим напоєм в будь-який час дня і ночі.

Ріжкові кавоварки Saeco

 

У ріжкових кавоварках використовується мелена кава або кава в спеціальних пакетах (чалдах). Вставте портафільтр в кавоварку і приготуйте еспресо як справжній бариста! Також скористайтеся класичним капучинатором (панарелло) для приготування капучино або латте макіато.

 

 

 

 

 

Фільтр-кавоварки Philips

 

Готуйте фільтровану каву традиційним способом, наповнивши паперовий фільтр меленою кавою та заварюючи цілий глек запашної кави, щоб поділитися із друзями або родичами – з мінімальними зусиллями.

 

 

 

 

 

 

Дізнайтеся більше

Додатковий рік гарантії на кавову машину Saeco Xelsis    

 

 

Зареєструйте свою автоматичну кавову машину Saeco або Philips в My Philips протягом трьох місяців з дня покупки - і отримайте один рік додаткової гарантії.

 

 

Зареєструвати кавову машину в MyPhilips

Вам потрібна допомога?

Регистрация кофемашины

Реєстрація кавомашини

Зареєструйте кавоварку сьогодні, щоб бути в числі перших одержувачів актуальної інформації про наші продукти та спеціальні пропозиції.
Аксессуары

Аксесуари

Наші фільтри для води, засоби для очищення від накипу й продукти для догляду допоможуть завжди готувати чудову каву і підтримувати кавоварку Saeco в ідеальному стані.
Удаление накипи

Видалення накипу

Отримайте всю необхідну інформацію про очищення від накипу, продовження терміну служби кавоварки та забезпеченні якісної роботи приладу для оптимального смаку кави.
Поиск и устранение неисправностей

Пошук і усунення несправностей

Вирішіть деякі найбільш поширені проблеми, які час від часу можуть виникати при використанні кавомашини Saeco.

Познайомтеся з нашими марками

Для отримання детальнішої інформації натисніть на логотипи
Join the Philips family

Пишіть відгуки на продукти малої побутової техніки Philips та вигравайте призи!

Підписуйтесь на новини  та отримуйте 10% знижки на продукцію Philips