UK
RU
1
Кава

Відкрийте кавомашини Saeco та Philips

  Logo Saeco
  Поєднання італійського характеру та сучасних технологій
  Дізнайтеся про кавомашини Saeco

  Дізнайтеся про кавомашини Saeco

  кавовий біб

  15 видів кавонапоїв

  широкий вибір чорної кави та кави з молоком
  кавовий біб

  Coffee Equalizer™

  повна персоналізація напоїв із сенсорним екраном*
  кавовий біб

  LatteDuo

  готуйте дві кави одночасно, обирайте капучино чи латте мак’ято*
  кавовий біб

  Унікальний дизайн

  кофемашини, нагороджені премією iF Design Award 2018*
  кавовий біб

  Широкий вибір моделей

  безліч варіантів обладнання, можливість вибору розмірів і дизайну для будь-якого інтер'єру
  кавовий біб

  Запатентовані керамічні жорна

  розкриває повний смак і аромат кавових зерен
  кавовий біб

  Фільтр для води AquaClean

  очищає воду і запобігає накопиченню накипу в кавовій машині
  Logo Philips
  Простий догляд та багато кавових напоїв
  Дізнайтеся про кавомашини Philips

  Дізнайтеся про кавомашини Philips

  кавовий біб

  Широкий вибір моделей

  чотири серії, що відповідають різним потребам, кожна з різною конфігурацією, розмірами та перевагами
  кавовий біб

  Простота використання

  швидке та легке приготування улюбленої кави
  кавовий біб

  LatteGo

  інноваційна молочна система (у серії 5000)
  кавовий біб

  6 видів кавонапоїв

  широкий вибір чорної кави та кави з молоком
  кавовий біб

  Запатентовані керамічні жорна

  розкриває повний смак і аромат кавових зерен
  кавовий біб

  Фільтр для води AquaClean

  очищає воду і запобігає накопиченню накипу в кавовій машині

  Хочете придбати кавомашину?

  Чудове рішення!

  Чудове рішення!
  Кавомашини – необхідність для сучасної кухні. З їхньою допомогою ви приготуєте багато видів кави – як просто чорної, так і з молоком. Догляд за новими моделями кавомашин надзвичайно простий і в той же час дозволяє персоналізувати кавомашину обравши відповідні наоаштування. Початок дня з ароматом свіжомелених зерен і молочної піни – що може бути краще?!

  Десятиліття досвіду

   

  Компанія Saeco стала відомою з 1985 року, коли випустила першу кавомашину, що  автоматично приготувала еспресо. З тих пір бренд незмінно пропонує рішення, які встановлюють тенденції. Дизайн техніки Saeco та аромат кави неодмінно нагадають вам сонячну Італію.

  Десятиліття досвіду
  Історія кавових апаратів Philips походить від 1965 року. З самого початку вони виділялися своїми новаторськими технологіями. Бажання приготувати ідеальну каву самостійно завжди має пересікатись із зручністю користування кавомашиною. Завдяки еспресо-машинам Philips це досягається дуже легко. 

  Яку кавомашину обрати?

  Перш ніж вибрати конкретну модель, спочатку потрібно відповісти на питання, яка саме кавомашина вам підійде. Основними типами є: 
  Крапельні кавоварки
  Еспрессо-кавоварки
  Автоматичні кавомашини
  Механічні кавомашини

  Еспрессо-кавоварки

   

  У еспрессо-машинах дрібно мелені кавові зерна обробляються гарячою водою від високим тиском 8,5-9,5 бар, аби отримати неповторний смак та аромат, викликаний кофеїном, що міститься у зернах. 

  Еспрессо з еспрессо-машин

  Еспрессо з еспрессо-машин характеризується інтенсивним, глибоким смаком та піною, відомою, як crema, що утворює на вершечку кави. Така машина також використовується як основа для приготування кави з молоком, наприклад, латте мак’ято або капучино.

   

  Такі машини бувають двох типів -  автоматичні, найпопулярніші в домашніх умовах, а також механічні, охоче використовуються баристами у кав’ярнях. У першому варіанті кавомолка є вже вбудованою, а у другому – є окремим пристроєм. 

  Автоматичні еспрессо-кавомашини

   

  Як випливає з назви, автомат здатний робити більшість речей для вас. Це ідеальне рішення для зайнятих людей і для тих, хто цінує комфорт і просто хоче пити свою улюблену каву, не роблячи більше, ніж натискання кнопки.

   

  Це кавоварки, що працюють під тиском, тому приготована ними кава схожа на каву з кав’ярні. Вони дають можливість приготування багато видів кавових напоїв, від класичного еспрессо й чорної кави, до латте макк’ято і капучино.

  Автоматичні кавомашини доступні

  Автоматичні кавомашини доступні в багатьох варіантах та розмірах, тому знайти таку, що ідеально відповідає вашим потребам, не буде проблемою. Найбільш важливою і помітною особливістю даного типу кавоварок є наявність вбудованої кавомолки. Це дозволяє автоматично подрібнювати зерна і заварювати їх одним натисканням кнопки. Якщо у моделі також є автоматичний піноутворювач, то ароматна кава може бути доповнена оксамитовою піною, саме такою, яку роблять професійні баристи.

   

  Додаткові можливості включають, серед іншого, широкий вибір різних видів кави, можливість створювати власні налаштування профілю або автоматичні системи очищення. Пропозиції включають: функціональну систему pannarello, яка дає змогу збивати молоко традиційним способом, системи, які можуть готувати 2 кави з молоком одночасно - наприклад, LatteDuo у Xelsis, легка у використанні, інноваційна молочна система LatteGo, що присутня у серії кавомашин Philips LatteGo.

  Механічні кавомашини

   

  Це еспресо-кавомашини, що спеціалізуються на приготуванні лише одного виду кави - еспресо. Процес варіння практично ідентичний до автоматичних еспресо-машин, але без автоматизації. 

  Головна відмінність
  Головна відмінність полягає в тому, що механічна кавомашина вимагає від нас певних мануальних дій. Така машина має колбу, в яку необхідно засипати уже перемелену каву, що потім за допомогою гарячої води та тиску перетвориться на ароматний напій. У такому прикладі немає вбудованої кавомолки, але часто є трубка для вспінення молока.

  Крапельні кавоварки

   

  Крапельні кавоварки є  ідеальним вибором для любителів класичної, в чорної кави. Щоб зварити каву в такій кавоварці правильно, необхідно помістити каву середнього або тонкого помелу в фільтр і наповнити резервуар чистою холодною водою. Крапельна кавоварка хороша тим, що можна самостійно регулювати ступінь міцності кави.

  Крапельны машини
  Крапельны машини, на відміну від автоматичних, зазвичай не мають власної кавомолки, тому вони вимагають використання меленої кави. Вбудований піноутворювач так само відсутній. 

  Кавомашина з кавомолкою чи без?

   

  Поціновувачі кави знають, що найкращий та найінтенсивніший смак та аромат має свіжомелена кава, тому кавомашина, що має вбудовану кавомолку насичує напій непервершеним смаком. 

  Автоматична кавомашина
  Автоматична кавомашина з вбудованою кавомолкою обирає потрібну кількість кави і розмір її помелу після натискання кнопки, але за бажанням можна обрати налаштування для напою самостійно,  відповідно до ваших уподобань. Кавомашини Philips та Saeco використовують керамічні кавомолки з можливістю регулювання розміру помелу, які ретельно подрібнюють зерно на півні частинки. Така кавомолка відрізняється  високою надійністю і довговічністю
  Logo Saeco
  Поєднання італійського характеру та сучасних технологій
  Поєднання італійського характеру та сучасних технологій
  Logo Philips
  Простий догляд та багато кавових напоїв
  Простий догляд та багато кавових напоїв