UK
RU
1
Каталог товаров

Кавоварки Philips

Фільтр-кавоварки Philips

 

Готуйте фільтровану каву традиційним способом, наповнивши паперовий фільтр меленою кавою та заварюючи цілий глек запашної кави, щоб поділитися із друзями або родичами – з мінімальними зусиллями.

 

Дізнайтеся про наші фільтр-кавоварки

Автоматичні кавові машини Philips

 

Наші кавові машини для приготування кави з цільних зерен дозволяють варити еспресо або заварну каву натисканням однієї кнопки. Вбудований капучинатор відмінно впорається зі створенням капучино, латте або кави макіато - насолоджуйтеся улюбленим напоєм в будь-який час дня і ночі.

 

Дізнайтеся про наші автоматичні кавові машини Philips

Додатковий рік гарантії    

 

Зареєструйте автоматичну кавову машину Saeco або Philips в My Philips протягом трьох місяців з дня покупки - і отримайте один рік додаткової гарантії.

 

Зареєструвати

Винятково Philips

Philips – це марка кавоварок №1 у Західній Європі
Контроль якості Philips

Контроль якості

 

Компанія Philips виконує тисячі перевірок на крапельних кавоварках під час розробки і навіть після надходження фільтр-кавоварок у виробництво. Щороку перевіряють приблизно 30 000 чашок фільтрованої кави на кавоварку для забезпечення високої якості наших фільтр-кавоварок та насиченого, ароматного смаку в кожній чашці.

50 років кавового спадку Philips

50 років кавового спадку

 

Компанія Philips доставляє каву в домівки з 1965 року і з того часу є ініціатором еволюції кавоварок із провідною технологією, такою як її інноваційна система Boil & Brew. З настанням XXI століття ми співпрацювали із Сарою Лі для представлення SENSEO®, першої в світі капсульної кавоварки. Також ми запросили в сім’ю Philips італійські марки Saeco та Gaggia – з місця народження еспрессо. Тепер наш асортимент включає повний ряд кавоварок, доповнених аксесуарами. Оскільки ми відзначаємо 50 років багатого досвіду роботи з кавою, у нас є інший революційний виріб: перша в світі кавоварка, яка дозволяє готувати ідеальне еспрессо або фільтровану каву в одній кавоварці.

Philips

основні моменти

Дізнайтеся про нашу іншу марку

Для отримання детальнішої інформації натисніть на логотип марки

Дізнайтеся про наші автоматичні еспресо кавомашини Saeco

Супер автоматичні еспресо кавомашини Saeco

Підписуйтесь на новини  та отримуйте 10% знижки на продукцію Philips