Кавоварки Philips

Фільтр-кавоварки Philips

 

Готуйте фільтровану каву традиційним способом, наповнивши паперовий фільтр меленою кавою та заварюючи цілий глек запашної кави, щоб поділитися із друзями або родичами – з мінімальними зусиллями.

 

Дізнайтеся про наші фільтр-кавоварки

Винятково Philips

Philips – це марка кавоварок №1 у Західній Європі

Марка кавоварок №1 у Західній Європі

 

У 2015 році компанія Euromonitor International назвала компанію Philips маркою кавоварок №1 у Західній Європі. Ідеальний початок знакового року, в якому ми святкуємо 50 років досвіду роботи з кавою.

Контроль якості Philips

Контроль якості

 

Компанія Philips виконує тисячі перевірок на крапельних кавоварках під час розробки і навіть після надходження фільтр-кавоварок у виробництво. Щороку перевіряють приблизно 30 000 чашок фільтрованої кави на кавоварку для забезпечення високої якості наших фільтр-кавоварок та насиченого, ароматного смаку в кожній чашці.

50 років кавового спадку Philips

50 років кавового спадку

 

Компанія Philips доставляє каву в домівки з 1965 року і з того часу є ініціатором еволюції кавоварок із провідною технологією, такою як її інноваційна система Boil & Brew. З настанням XXI століття ми співпрацювали із Сарою Лі для представлення SENSEO®, першої в світі капсульної кавоварки. Також ми запросили в сім’ю Philips італійські марки Saeco та Gaggia – з місця народження еспрессо. Тепер наш асортимент включає повний ряд кавоварок, доповнених аксесуарами. Оскільки ми відзначаємо 50 років багатого досвіду роботи з кавою, у нас є інший революційний виріб: перша в світі кавоварка, яка дозволяє готувати ідеальне еспрессо або фільтровану каву в одній кавоварці.

Philips

основні моменти

Переглянути відео

Дізнайтеся про нашу іншу марку

Для отримання детальнішої інформації клацніть логотип марки

Дізнайтеся про наші автоматичні еспрессо кавомашини Saeco

Супер автоматичні еспрессо кавомашини Saeco

Підписуйтесь на новини та отримуйте 10% знижки на продукцію Philips

Zaregistrujte se a získejte 15% slevu na vybrané produkty Philips