Логотип Saeco

Еспресо кавомашини Saeco

Супер автоматичні еспресо кавомашини Saeco

 

Автоматичні еспресо кавомашини готують для Вас – чашка за чашкою – каву зі свіжомелених кавових зерен одним натисненням кнопки. Від порції еспресо до капучіно, латте або макіато зі свіжим спіненим молоком із вбудованого піноутворювача. На кожному етапі доступні параметри для приготування кави на власний смак.

 

Дізнайтеся про наші автоматичні еспресо кавомашини Saeco

Ручні еспресо-кавоварки Saeco

 

Ручні еспресо-кавоварки використовують мелену каву або порційні кавові капсули, завантажують портафільтр і готують еспресо, як професійний бариста! Або використовують класичний піноутворювач (панарелло) для приготування капучіно або латте макіато.

 

Дізнайтеся про наші ручні еспресо-кавоварки Saeco

Винятково Saeco

перша у світі повністю автоматична

Винахідник першої у світі супер автоматичної еспресо кавомашини

 

Компанія Saeco створила першу супер автоматичну еспресо кавомашину у 1985 році, яка дозволяє насолоджуватися справжньою італійською кавою на власній кухні. Перший із багатьох етапів розвитку технологій Saeco за 30 років інновацій.

Цикл чищення від молока із сертифікатом VDE

Цикл чищення від молока із сертифікатом VDE

 

Гігієна без проблем. Автоматичний цикл чищення від молока Saeco має престижний гриф схвалення від Німецької електротехнічної асоціації (VDE) – однієї з провідних технічних та наукових асоціацій Європи. Функції швидкого чищення та чищення парою усувають сліди молока з каналів подачі молока карафи після кожного використання. Це не лише забезпечує ідеальний смак капучіно, макіато або латте, а й надзвичайно гігієнічне приготування.

 

Дізнайтеся про наші кавоварки із сертифікатом VDE

110 патентів

110 патентів

 

Компанія Saeco завжди ставила собі за мету якісно виконувати роботу та створювати стильні кавоварки, які відображають фактичні процеси та техніки, які використовують професійні бариста. Існують техніки майстерного приготування ідеального еспресо, які кожен досвідчений італійський бариста застосовує інстинктивно. Завдяки 30 рокам інновацій Saeco, протягом яких було зареєстровано 110 патентів, можна відтворити той самий процес удома просто й легко – одним натисненням кнопки.

 

Дізнайтеся про всі моделі з нержавіючої сталі

Розумна кава

Розумна кава

 

Ще один перший у світі. Компанія Saeco створює першу кавоварку, під’єднану до споживача. Тепер Ви та Ваші гості можуть створити та приготувати більше 18 різних напоїв за допомогою додатка на планшеті або смартфоні. Для кожного напою можна вибрати потрібну міцність, об’єм, температуру та смак. Крім того, через додаток надходять сповіщення про необхідність обслуговування, а також можна знайти покрокову відеопідтримку.

 

Дізнайтеся про GranBaristo Avanti

Дізнайтеся про інші наші марки

Для отримання детальнішої інформації клацайте логотипи марок

Історія Saeco

Дізнайтеся про інші наші категорії

Супер автоматичні еспрессо кавомашини Saeco

Ручні еспрессо-кавоварки Saeco

Підписуйтесь на новини  та отримуйте 10% знижки на продукцію Philips