Годування з пляшечки

Більш індивідуальний підхід до годовування з пляшечки

Цей веб-сайт призначений для професіоналів - спеціалістів в області медицини та догляду за матір’ю і дитиною. Батьків, які шукають інформацію про наші продукти, просимо перейти за посиланням
*

Если вы заинтересованы в приобретении медицинского оборудования, пожалуйста, заполните форму ниже

* Обязательное поле
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Пожалуйста, укажите информацию, которая Вам необходима.
We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
*
*

Компания Philips уважает конфиденциальность своих клиентов. Вы можете в любое время отозвать разрешения. Для получения дополнительной информации ознакомьтесь с политикой конфиденциальности компании Philips.

Искусственное вскармливание

Пляшечки, що задовольняють зростаючі потреби малюка

 

 

Bottles are complementary to breastfeeding. Mothers have the choice to combine breastfeeding and feeding breast milk from a bottle, combine breastfeeding and formula feeding, naturally wean their baby, or exclusively bottle-feed. Whatever their choice, Philips Avent bottles (in conjunction with breast pumps) are designed to offer support at every stage, from newborn to 6+ months, from hospital to home. 
 

You can recommend Philips Avent bottles with confidence. 

З моменту появи на ринку нашої першої пляшечки для годування немовлят у 1984 році компанія Philips співпрацювала з провідними вченими та фахівцями в сфері охорони здоров'я, щоб зрозуміти фізіологію грудного вигодовування, тому ми накопичили достатньо досвіду у розробці продуктів, що максимально відтворюють процес годування грудьми природним шляхом. Наші серії пляшечок мають унікальні характеристики, ефективність яких доведена клінічно. Наприклад, антиколіковий клапан, що допомагає значно зменшити прояви дискомфорту1 та кольок2, а також соска природної форми, яка більш точно імітує процес смоктання з грудей.

 

Пляшечки доповнюють грудне вигодовування. У матері є вибір: поєднувати грудне вигодовування з годуванням грудним молоком з пляшечки, поєднувати грудне вигодовування з годуванням сумішшю, годувати малюка лише грудьми, або відлучити дитину від груді та перевести її виключно на вигодовування з пляшечки. Незалежно від вибору жінки, пляшечки Philips Avent (у поєднанні з молоковідсмоктувачем) призначені для забезпечення підтримки на всіх етапах розвитку, від народження до 6 місяців, від перебування у роддомі до догляду вдома.

 

Ви можете з впевненістю рекомендувати пляшечки для годування Philips Avent.

1 Stuebe AM. Obstet Gynecol 2014;123:643–652.

WHO. 01 August 2013. Available at: http://www.euro.who.int/en/health-topics/Life-stages/pages/news/news/2013/08/

2 ВОЗ.1 Серпня 2013.Інформація доступна за посиланням:http://www.euro.who.int/en/health-topics/Life-stages/pages/news/news/2013/08/breastfeeding-mothers-need-peer-counseling (доступне з Jan 2016)

 

Радимо переглядати наш сайт в останній версії браузера Microsoft Edge, Google Chrome або Firefox.