UK
RU
1

Кава (20)

0 фільтри

фільтри

0 фільтри
Тип виробу
Автоматические кофемашины
Решения для напитков с молоком
Классический капучинатор

За допомогою класичного утворювача молочної піни з насадкою панарелло можна спінювати молоко саме так, як Ви любите. Просто занурте насадку панарелло в молоко, повільно перемішуючи його обертовими рухами. Спінюйте молоко так довго, як це потрібно для отримання більшої чи меншої пінки.

Кофейные напитки
Капельные кофеварки

Відкрийте для себе кавоварку, яка готує фільтровану каву. Фільтрована кава готується шляхом наливання окропу на мелену каву в паперовому фільтрі кави. Подається у філіжанках об’ємом від 125 мл (Німеччина) до 250 мл (США) та має більш оксамитовий смак порівняно з еспрессо.

Кофейные напитки на основе молока

Підберіть кавоварку, яка дозволить готувати кавові напої зі спіненим молоком, зокрема капучіно.

Эспрессо-кофемашины

Ознайомтеся з повним вибором кавоварок, які готують порційне еспрессо. Його заварюють шляхом посиленої подачі гарячої води температурою 88º C упродовж 25 секунд під ефективним тиском 9 бар через 7 грамів пресованої дрібно меленої кави. Так можна отримати 25 мл еспрессо із тонким шаром пінки крема та насиченішим і чистішим смаком порівняно з фільтрованою кавою.

Материалы и отделка
Пластик и нержавеющая сталь

Стильні елементи з нержавіючої сталі зі смаком поєднано з міцними синтетичними матеріалами для гармонійної конструкції кавоварки, яку так легко мити.

Пластик

Завдяки синтетичним матеріалам ця кавоварка міцна, її легко мити – вона ідеально підходить для людей, які цінують у житті прості речі.

Очистка и обслуживание
Совместимость с фильтром AquaClean

Автоматичні еспрессо-кавоварки, які підходять для запатентованого фільтра для води AquaClean. AquaClean дозволяє видаляти накип із автоматичної еспрессо-кавоварки після кожних 5000 філіжанок (раз на 2 роки).

Автоматичні кавомашини Philips

Не знайшли, що шукали?

Переглянути всі вироби

Вироби, які Ви нещодавно переглядали

  • -{discount-percentage}%