DVP3111SL/51
На жаль, цей продукт більше недоступний.
Якщо Ви маєте право на звільнення від сплати ПДВ за медичні пристрої, Ви можете подати відповідну заявку на цей виріб. Суму ПДВ буде вирахувано з вартості, показаної вище. З докладною інформацією можна ознайомитися у кошику для покупок.
12-бітний ЦАП відео – це чудовий цифроаналоговий перетворювач, який зберігає кожну деталь оригінального зображення. Він дозволяє побачити непомітні відтінки і плавнішу градацію кольорів, забезпечуючи відтворення яскравішого та більш природного зображення. Обмежені можливості звичайного 10-бітного цифроаналогового перетворювача стають особливо помітними у разі використання великих екранів та проекторів.
Частота дискретизації 192 кГц гарантує точне відтворення оригінального звуку. Разом з 24-бітною роздільною здатністю захоплюється більше інформації з оригінальної аналогової звукової хвилі, що забезпечує відтворення насиченішого звуку.
Режим прогресивної розгортки подвоює вертикальну роздільну здатність зображення, забезпечуючи помітно чіткіше зображення. Замість надсилання на екран спершу поля з нерівною кількістю ліній, а потім поля з однаковою кількістю ліній обидва поля записуються одночасно. Зображення створюється миттєво з максимальною роздільною здатністю. За такої швидкості око людини сприймає чіткіше зображення без лінійної структури.
Відтворюйте вміст практично будь-якого диска – CD, (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW чи DVD-RW. Відчуйте неперевершену гнучкість та зручність відтворення усіх дисків на одному пристрої.
You are about to visit a Philips global content page
Continue