Різноманіття вибору засобів для догляду за ротовою порожниною може цей процес і ускладнити. Обрати нову зубну щітку при величезній кількості їх видів може бути непросто. Якщо ви знатимете свої потреби і призначення щітки, то зменшите цей час до кількох хвилин замовлення на сайті чи у магазині.
Роботу і ефективність звичайної щітки забезпечує ваша рука.
Електрична зубна щітка працює завдяки мотору, при цьому її головка виконує ротаційні (кругові) рухи. Збільшення ефективності чищення відбувається завдяки тому, що насадка крутиться більшу кількість разів (близько 9000 р/хв), ніж це може зробити ваша рука.
Звукова щітка працює завдяки звуковим хвилям у безпечному діапазоні від 20 Гц до 20 кГц, створюючи пульсуючі вимітальні рухи (Philips Sonicare забезпечує до 62 000 р/хв). При цьому ці коливання утворюють динамічний потік рідини, змішуючи зубну пасту, воду та слину. Саме цей потужний потік вичищає наліт, біоплівку та залишки їжі.
Ультразвукова щітка також працює завдяки звуковим хвилям, однак різниця в діапазоні. Ультразвуковими називають хвилі з частотою понад 20 кГц. Саме в такому діапазоні працюють скейлери — професійні стоматологічні інструменти для видалення твердого зубного каменю. Ви відчували на собі їхню дію при професійній гігієні ротової порожнини. Людині зі здоровою ротовою порожниною цю процедуру проводять 1 раз на 6 місяців в стоматологічному кабінеті. Виконувати процедуру частіше можна тільки за показами лікаря.
Окрім професійної гігієни лікарі використовують ультразвукову технологію для зняття постійних коронок і вкладок, або вилучення матеріалів з зуба, які не повинні там більше знаходитись. Коронки у роті фіксуються на стоматологічний цемент. За потреби зняти конструкцію лікар використовує ультразвукові інструменти, руйнуючи таким чином структуру цементу. Тому ультразвукові хвилі необхідні в професійній діяльності лікаря-стоматолога, але не в домашніх умовах.
Щоденне використання ультразвукової щітки призводить до пошкодження пломб, вінірів чи імплантів. Адже за тим же принципом, за яким ультразвук руйнує зв’язки зубного каменю, він руйнує і зв'язки пломбувального матеріалу.
Звукова технологія, на відміну від ультразвуку, не має достатньої потужності для такого руйнування. Її призначення — зняття м’яких зубних відкладень у домашніх умовах.
Дві хвилини — мінімальний необхідний час для чищення зубів щодня вранці і ввечері. Як часто ви засікаєте тривалість цієї процедури? Додаємо до цього нерівномірний тиск руки на щітку і різні рухи головкою щітки, які можуть призвести до занесення мікроорганізмів під ясна. Результат: кровоточивість ясен, м’який наліт у важкодоступних ділянках і механічні пошкодження тканин навколо зуба.
Звуковою щіткою Philips Sonicare ви у 20 разів ефективніше видалите зубний наліт завдяки 62 000 обертів за хвилину. Немає нальоту — немає пігменту, через який зуби виглядають тьмяними та жовтими. Завдяки правильним вимітальним пульсуючим рухам та ефекту очищення проміжків між зубами (іригаційному ефекту) ви позбудетесь неприємного запаху, який спричиняють залишки їжі та бактерії. Звукова технологія Philips Sonicare в безпечному діапазоні від 20 Гц до 20 кГц надає можливість забути про кровоточивість і підвищену чутливість ясен, спричинену незадовільною гігієною, а ефективне чищення зубів — це метод первинної профілактики усіх захворювань ротової порожнини.
HX9992/11
Винятковий догляд, налаштований персонально для вас
Philips Sonicare DiamondClean Prestige 9900 із технологією SenseIQ – це наша найдосконаліша потужна зубна щітка. Вона підсилює нашу ефективну звукову технологію за допомогою штучного інтелекту, що визначає і адаптує чищення для комплексного й завжди належного догляду.
Переглянути усі перевагиДоступні варіанти:
Прочитайте інші статті про якісний догляд за ротовою порожниною: