UK
RU
1
Дитячі пляшечки та соски

Avent

Philips Avent

Anti-colic з клапаном AirFree™

  Philips Avent

  Anti-colic з клапаном AirFree™

  Створено для зменшення коліків, газиків та рефлюксу*

  Клапан AirFree створено з метою допомогти Вашій дитині ковтати менше повітря. Соска залишається наповненою молоком навіть у горизонтальному положенні, у разі годування дитини у сидячому положенні. Зменшення кількості повітря, яке дитина ковтає, може допомогти полегшити такі типові проблеми, що виникають під час годування, як коліки, газики та рефлюкс. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Створено для зменшення коліків, газиків та рефлюксу*

Клапан AirFree створено з метою допомогти Вашій дитині ковтати менше повітря. Соска залишається наповненою молоком навіть у горизонтальному положенні, у разі годування дитини у сидячому положенні. Зменшення кількості повітря, яке дитина ковтає, може допомогти полегшити такі типові проблеми, що виникають під час годування, як коліки, газики та рефлюкс. See all benefits

Avent Anti-colic з клапаном AirFree™

1 пляшечка, 260 мл, Соска з повільним потоком, від 1 міс. SCF813/14 Find similar products

Створено для зменшення коліків, газиків та рефлюксу*

Тримає молоко всередині, а повітря зовні

 • Тримає молоко всередині, а повітря зовні, для легкого годування у вертикальному положенні

  Тримає молоко всередині, а повітря зовні, для легкого годування у вертикальному положенні

  Соска залишається наповненою молоком, навіть коли пляшечка знаходиться у горизонтальному положенні, завдяки чому Ваша дитина може пити природнішим способом у вертикальному положенні. Це може допомогти зменшити рефлюкс та проковтування повітря і зробить годування комфортнішими для Вас і Вашого малюка.

 • Соска залишається наповненою молоком, а не повітрям

  Соска залишається наповненою молоком, а не повітрям

  Наш унікальний клапан AirFree запобігає потраплянню повітря у соску, завдяки чому дитина ковтає менше повітря під час пиття. Це допомагає зменшити можливість виникнення таких типових проблем, пов’язаних із годуванням, як коліки, рефлюкс та газики.

 • Підтверджено, що антиколікова система зменшує коліки та неспокій*

  Підтверджено, що антиколікова система зменшує коліки та неспокій*

  Клінічні дослідження довели, що пляшечка Philips Avent зменшує ризик появи коліків та неспокою*. Як? Клапан у сосці запобігає утворенню вакууму під час пиття, не перешкоджаючи годуванню. Це допомагає зменшити кількість коліків, газиків та зригувань.

 • Легко мити та збирати, оскільки клапан AirFree є цільною частиною

  Легко мити та збирати, оскільки клапан AirFree є цільною частиною

  Клапан AirFree можна легко під’єднати до будь-якої пляшечки Philips Avent Anti-colic. Також виріб легко чистити завдяки широкому горлечку пляшечки – мити потрібно лише кілька частин.

 • Просто користуватися

  Просто користуватися

  Для початку налийте у пляшечку молоко, встановіть клапан AirFree на обідок і закрутіть соску. Нахиліть пляшечку донизу, щоб наповнити соску, і почніть годувати. Під час годування слідкуйте, щоб клапан AirFree був зверху. Соска залишатиметься наповненою молоком навіть у горизонтальному положенні для легшого годування дитини у вертикальному положенні.

 • Використовуйте пляшечку з клапаном AirFree чи без нього

  Використовуйте пляшечку з клапаном AirFree чи без нього

  Пляшечку Philips Avent Anti-colic можна використовувати з клапаном AirFree чи без нього. Клапан AirFree сумісний із нашими пляшечками Philips Avent Anti-colic 125 мл, 260 мл та 330 мл.

 • Спеціальна форма соски для надійного захоплення

  Спеціальна форма соски для надійного захоплення

  Форма соски забезпечує надійне захоплення, а ребриста текстура допомагає запобігти злипанню соски для неперервного годування з комфортом.

 • Доступні різні рівні інтенсивності потоку рідини соски

  Доступні різні рівні інтенсивності потоку рідини соски

  Із віком потреби дитини в питті змінюються. Вибирайте соску з потоком рідини, який відповідає етапу розвитку дитини. Пляшечки Philips Avent Anti-colic можна використовувати з клапаном AirFree чи без нього, проте їх слід використовувати лише із сосками Philips Avent Anti-colic.

 • Отримуйте поради експертів щодо годування за допомогою uGrow

  Отримуйте поради експертів щодо годування за допомогою uGrow

  Завантажте безкоштовний додаток uGrow, щоб стежити за годуванням дитини й отримувати поради експертів щодо вироблення режиму здорового харчування.

 • Поєднуйте і використовуйте з іншими виробами Philips Avent

  Поєднуйте і використовуйте з іншими виробами Philips Avent

  Ми розробили нашу лінійку антиколікових пляшечок, щоб можна було легко поєднувати і підбирати верхні та нижні частини. Це забезпечує легкий перехід від пляшечки до навчальної чашки, тренувальної чашки з меншою кількістю частин.

See all Specifications
 • Клапан AirFree створено з метою допомогти Вашій дитині ковтати менше повітря. Соска залишається наповненою молоком навіть у горизонтальному положенні, у разі годування дитини у сидячому положенні. Зменшення кількості повітря, яке дитина ковтає, може допомогти полегшити такі типові проблеми, що виникають під час годування, як коліки, газики та рефлюкс.
 • Малюки віком 2 тижні, яких годували з пляшечки Philips Avent, мали менше коліків, ніж ті, яких годували зі звичайної пляшечки. Малюки, яких годували з пляшечки Philips Avent, були спокійнішими вночі, ніж ті, яких годували з іншої пляшечки відомої марки.
 • Що таке коліки і як вони впливають на дітей? Причиною коліків є зокрема заковтування повітря під час годування, що створює дискомфорт у травній системі немовляти. Серед симптомів: плач, неспокій, газики та зригування.

Recently viewed products

You might be interested in

Підписуйтесь на новини  та отримуйте 10% знижки на продукцію Philips