Протягом дня у нас на зубах накопичується наліт - тонкий шар бактерій у вигляді плівки. Бактерії в нальоті можуть призводити до виникнення карієсних порожнин, руйнування зубів, неприємного запаху з рота та захворювань ясен. Під час чищення зубів ви видаляєте цей наліт. Але коли їсте, він знову накопичується. Це безперервний процес наступу бактерій на зуби і битви за них. Ось чому так важливо щодня дотримуватися суворих правил з догляду за ротовою порожниною, якщо ви хочете вийти переможцем у цій битві.
1. Чищення язика Під час сну рівень слиновиділення зазвичай знижується, що призводить до скупчення бактерій на язиці і, як результат - до неприємного запаху з рота вранці. Для свіжого початку свого ранку використовуйте скребок для язика або спеціальну насадку для чищення язика та ополіскувач, щоб позбутися будь-яких неприємних запахів з рота. 2. Чищення ротової порожнини Це може здатися незвичним, але насправді правильно чистити зуби перед сніданком, а не після. Багато звичних продуктів для сніданку, таких як йогурт, апельсиновий сік чи кава, є кислими. Кислотовмісні продукти впливають на зубну емаль, розм'якшуючи її, ще протягом 45 хвилин після їди, а отже чищення одразу після прийому їжі може насправді пошкодити зуби. 3. Полоскання Після сніданку намагайтесь виполіскувати всі залишки іжі і, звісно ж, бактерії за допомогою ополіскувача. Більшість засобів для полоскання рота є кислими, а значить, вони також можуть пом'якшувати зубну емаль, тому бажано вимивати їх залишки після процедури.
1. Зубна нитка Якщо ви не користуєтесь зубною ниткою, ви очищуєте лише 60% зубної поверхні. Це тому, що 40% зубної емалі розташовано між зубами. Чищення за допомогою зубної нитки покращує здоров’я ясен та свіжість подиху, стаючи невід'ємною частиною догляду за ротовою порожниною. Найкраще користуватись зубною ниткою перед чищенням. Видаляючи спочатку наліт між зубами, ви дозволяєте фтору у зубній пасті найкоротшим шляхом дістатися до зубної емалі, аби, обволікаючи, захищати її. 2. Чищення зубів Слиновиділення, яке діє як природний буфер проти впливу кислот, під час сну знижується. Тому переконайтесь, що ви завжди ретельно чистите зуби перед сном. Після вечірнього чищення не прополіскуйте рот. Залишки зубної пасти в ротовій порожнині подовжують антибактеріальну дію, захищаючи зуби і ясна вночі.
You are about to visit a Philips global content page
Continue