UK
RU
1
Статті

Philips Avent – Важливі поради для встановлення розпорядку дня дитини

Важливі поради для встановлення розпорядку дня дитини

Philips Avent – Важливі поради для встановлення розпорядку дня дитини

Розпорядок дня дитини може бути таким гнучким чи строгим, як Ви цього бажаєте

Хороше визначення розпорядку дня – це структура дня дитини, що відповідає потребам у сні протягом дня і ночі. Це означає, що Ви й Ваша дитина приблизно знаєте, яким буде день, що дозволяє спланувати активну діяльність і задовольнити дитину.

Спочатку обдумайте деталі, а потім спробуйте поєднати їх у розпорядку дня

Спершу потрібно встановити грудне годування. Раннє, часте, хороше годування протягом перших кількох тижнів сприяє прибуттю молока. Спочатку дітей потрібно годувати часто й за потребою. Згодом у разі підтримки повного годування, між годуваннями має бути довша перерва. Це полегшить встановлення розпорядку дня і не вплине на прибуття молока.

Звичка хорошого сну важлива для успішного розпорядку дня дитини

Крім того, легше спочатку працювати над цим, а потім встановлювати розпорядок дня. Навчити дитину виробити хороший режим сну важливо не лише для розпорядку дня, а й для стану всіх членів сім’ї.

Коли дитина прокинеться, почніть день із годування

Дитина може бути готова до першого сну вдень через годину чи дві після ранкового пробудження, залежно від віку.

Введіть регулярні ранні вечірні купання

Коли дитині приблизно два чи три місяці, купання, масаж, годування, знайома колискова та оточення сповістять її про те, що час спати, а також є хорошим завершенням дня.

Слідкуйте, чи дитина не втомилася

До шести місяців дитина може не спати щонайбільше 90 хвилин. Користуйтеся цим як орієнтиром, щоб дізнаватися, коли дитина втомилася. Дитині може бути важко заснути, якщо Ви кладете її спати надто рано чи пізно. Протягом перших тижнів життя новонароджені не сплять лише під час годування (щонайбільше 45–60 хв.), а потім знову засинають.

Час для годування

Якщо дитина витримує три або чотири години між годуваннями, давайте їй сніданок (рано вранці), другий сніданок (вранці), обід, підвечірок та вечерю. Дозвольте дитині прокидатися вночі самостійно для годування.

Заохочуйте дитину до ігор та активних дій після денних годувань

Ви можете робити це, коли дитина почне проявляти природну активність (приблизно у три місяці). Спершу потрібно буде робити трохи більше, ніж просто розмовляти чи співати під час зміни підгузка. У віці трьох місяців більшості дітей подобається перед сном проводити деякий час у манежі, кріслі-гойдалці, на вулиці у візочку або у Вас на колінах.

Дітям подобається послідовність, дружнє ставлення та безпека розпорядку дня

Розпорядок дня допоможе дитині уникнути перевтоми, ниття і рюмсання.

Якщо Ви годуєте грудьми…

Слід завжди пропонувати дитині поїсти, якщо вона цього хоче, незалежно від розпорядку дня. Це захистить прибуття молока і задовольнить потребу дитини в молоці. Ще один перекус чи раннє годування не змінить розпорядок дня загалом.

Пам’ятайте, що інформація, подана в цих статтях, – це лише загальні поради, які не повинні заміняти рекомендацій лікаря. Якщо Ви, Ваша сім’я або Ваша дитина маєте певні сильні чи постійні симптоми або стани чи Вам потрібна певна порада спеціаліста, зверніться до лікаря. Компанія Philips AVENT не несе відповідальності за пошкодження, які можуть виникнути внаслідок використання інформації на цьому веб-сайті.

Пов’язані вироби

Пов’язані поради

Важливі поради, які допоможуть дитині заснути

Важливі поради, які допоможуть дитині заснути

Проблеми зі сном у дитини

Проблеми зі сном у дитини

Розпорядок дня дитини, який працює на Вас

Розпорядок дня дитини, який працює на Вас