Час читання: 4 хв
Вологість повітря є одним із найважливіших параметрів мікроклімату в оселі. Часто в квартирах вона виявляється занизькою, особливо взимку, коли батареї центрального опалення буквально висушують повітря. Через недостатню вологість ми гірше почуваємося, швидше втомлюємося, частіше хворіємо. Вирішити проблему допоможе зволожувач - спеціальний прилад, що регулює вологість. Дізнайтеся, як він працює і навіщо він потрібний!
Пил, віруси, бактерії, алергени та пилові кліщі поширюються саме у сухому повітрі. Все це може негативно віддображатись на стані здоров'я, адже:
Для початку розберемося, для чого потрібний зволожувач повітря. Що робить зволожувач? Простіше кажучи, функція зволожувача полягає в тому, щоб повернути вологу у повітря. В нормі вологість становить від 40 до 60%, проте взимку та влітку у посушливу погоду у квартирах цей показник може знижуватися до 20–30%. Коли рівень вологості низький, повітря стає сухим, що може викликати сухість та подразнення шкіри та очей.
Головна функція у всіх зволожувачів одна і та ж - це поширення вологи для підвищення рівня відносної вологості. Однак різні прилади роблять це по-різному:
Серія 3000
Зволожувач повітря
HU3918/10
Серія 2000
Зволожувач повітря
HU2716/10
2000 Series
Зволожувач повітря
HU2510/10
Зволожувач контролює рівень вологості автоматично, залежно від умов у приміщенні. Це означає, що він зменшує або припиняє подачу вологи, коли повітря стає достатньо зволоженим і знову починає працювати, коли вологість падає. Самостійно регулювати вологість із такою точністю дуже складно. Для цього необхідно використовувати спеціальний прилад, гігрометр і постійно проводити їм вимірювання. Користуватися зволожувачем простіше: не потрібно розставляти ємності з водою або кип'ятити воду, щоб підняти рівень вологості. Достатньо задати потрібні параметри, періодично доливати воду до пристрою і іноді промивати або міняти його фільтри. Також радимо звернути увагу на кліматичний комплекс Philips 2-в-1 з функцією зволоження. Він підвищує якість повітря, очищуючи його та насичуючи вологою. Це допомагає створювати в будинку оптимальний мікроклімат - ідеальний для здорового дихання, міцного імунітету та відмінного самопочуття!
Існує багато способів підвищити вологість у приміщенні. Наприклад, можна частіше проводити вологе прибирання, завести більше кімнатних рослин, частіше провітрювати кімнату або скрізь розставити ємності з водою. Ці способи працюють, але вони не такі ефективні, як використання зволожувача.