Вдихніть
різницю


Чистіше повітря у Вашому домі, природним способом

Як якість повітря у домі порівнюється з якістю повітря надворі?

Чи знаєте Ви, що, за словами Всесвітньої організації охорони здоров’я, повітря у домах може бути в 2–5 разів бруднішим за повітря надворі*?

 

Забруднене повітря з вулиці може легко потрапляти в дім, коли відкриті вікна та двері. Проте навіть тоді, коли вони закриті, алергени та невеликі частинки розміром до 2,5 мікрометра можуть потрапляти в дім через природну вентиляцію.

Пилок – це типовий алерген приміщень, джерелом якого є дерева, бур’яни та рослини, які можуть спричинити алергію. Іншим алергеном приміщень є пил, який містить кліщі, мінерали зовнішнього середовища та інші частинки, які можуть спричинити серйозну алергічну реакцію та астму.

Забруднюючі речовини у приміщенні можуть з’явитися у зв’язку з приготуванням їжі, прибиранням та утриманням домашніх тварин. Нові елементи інтер’єру та меблі у приміщенні можуть виділяти гази та леткі органічні сполуки.

 

Для запобігання появі цвілі, розмноженню бактерій та вірусів рівень вологості в домі має становити 40–60%. У добре зволоженій кімнаті легше дихати, а шкіра не стає сухою.

 

* Фактичні значення – коефіцієнти для приміщення/вулиці 1,62–6,37 для літніх місяців та 2,05–10,99 для зимових місяців. Текст та малюнок взято з: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; оригінальні дані взято з: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007)2851–2861.

Наша технологія усуває

Піклування про середовище проживання

 

Чисте та оптимально зволожене повітря у домі – важливий аспект міцного здоров’я.

VitaShield IPS – видалення наддрібних частинок розміром 20 нанометрів (0,00002 мм), зокрема бактерій, пилу, алергенів та вірусів.
AeraSense – найсучасніша технологія розпізнавання з точним та ефективним функціонуванням, яку можна порівняти із професійним датчиком.
NanoCloud – унікальна технологія зволоження, яка підтримує комфортні рівні вологості в домі за допомогою природного процесу.

Випробувано Європейським центром дослідження проблем алергії (ECARF) на людях, схильних до алергії


Клінічне тестування, яке проводилося Європейським центром дослідження проблем алергії (ECARF), однією з провідних у світі організацій з дослідження алергій, показало, що люди, які страждають від алергії на пилок і використовують очищувач повітря Philips, мали значно менше симптомів алергії на пилок, таких як чхання, сльозотеча, почервоніння очей, свербіння носа та нежить.*
* Через 90 хвилин дії з використанням очищувачів повітря Philips порівняно з дією без фільтра – клінічно перевірено Європейським центром дослідження проблем алергії (ECARF)

Під’єднання до чистішого повітря


Наш додаток Philips Air дозволяє контролювати якість повітря у домі навіть на відстані. Завантажте додаток і за допомогою смартфону контролюйте якість повітря у приміщенні та надворі. Можна налаштувати параметри дистанційно, дізнатися більше про те, як впоратися з алергіями, – і ми навіть повідомимо Вас про необхідність заміни фільтрів.

Лінійки виробів для повітря

  • Зволожувачі повітря

    Сухе повітря у Вашому домі подразнює шкіру, ніс та горло? Додайте вологості – гігієнічно та природно – за допомогою зволожувачів Philips. Дізнайтеся більше!

  • 2-в-1 зволожувач-очищувач

    Хвилюєтеся про якість повітря у домі? Усуньте забруднюючі речовини та покращіть якість повітря за допомогою комбінованого пристрою Philips. Дізнайтеся більше.