Потребительские товары
Каталог товаров

Мультипіч Philips з унікальною технологією Rapid Air

alt text

Максимум здоров'я та смаку

Смачні страви зі скоринкою, соковиті всередині

 

• Потребує на 80% менше олії під час смаження та запікання

• Готуйте улюблені страви без запаху смаженої олії

• Мити без зайвих зусиль  

 

Вам подобається смажена їжа, але Ви відчуваєте недоліки фритюрниці та пательні? Нездоровий, неприємний запах, важко мити… Мультипіч Philips - це ідеальне рішення! За допомогою Мультипечі смажена їжа може бути здоровою!

Завдяки унікальній технології Rapid Air страви приготовані в Мультипечі містять на 80% менше жиру*, залишаючись смачними та поживними. Ви не відчуєте неприємних запахів під час готування. Кошик, чашу та аксесуари Мультипечі можна мити в посудомийній машині та легко очистити власноруч.

 

* Порівняно зі свіжою смаженою їжею, приготованою у звичайній фритюрниці Philips

В Мультипечі можна засмажувати як у фритюрниці, запікати овочі, м'ясо та рибу, випікати різноманітні десерти і навіть готувати страви, як на грилі.

Смаження

За допомогою Мультипечі можна смажити у здоровий спосіб. Порівняно зі звичайною фритюрницею, їжа, смажена у Мультипечі Philips, містить на 80% менше жиру*, зберігаючи такий самий смак!

 

* Порівняно зі стравами, приготованими у звичайній фритюрниці Philips

Запікання

У Мультипечі можна також смажити свинячі ребра, різноманітні стейки або інше м’ясо, рибу або овочі. Мультипіч – це справді багатофункціональний пристрій для всіх видів їжі!

Випічка

Любите щось солодке? Чи подобається пекти вражаючі торти? Це також можливо у Мультипечі! Можна готувати десерти, такі як крем-брюле, смачний яблучний пиріг і, навіть, кекси.

Гриль

У Мультипечі можна також готувати м’ясо та рибу, наче на грилі. Швидко смажте м’ясо за високої температури та насолоджуйтеся соковитим, м’яким м’ясом із хрусткою скоринкою.

Смажена їжа стає здоровою з Rapid Air

 

Унікальна технологія Rapid Air компанії Philips це комбінація направленої циркуляції повітря так високої температури. Завдяки цьому продукти набувають хрусткої скоринки та залишаються соковитими всередині. Приготування відбувається лише за допомогою гарячого повітря, тому вміст жиру в стравах стає меншим на 80%*

 

Як це працює?

Унікальна технологія Rapid Air від Philips це комбінація направленої циркуляції повітря оптимальної температури та розміщення продукту для приготування. Завдяки цьому продукти набувають хрусткої скоринки та залишаються соковитим всередині. Такий спосіб готування підходить для випікання, смаження та грилю. Приготування відбувається лише за допомогою гарячого повітря, це запобігає утворенню запаху смаженої олії, як під час смаження на пательні чи у фритюрниці. Очистити Мультипіч після використання дуже легко, а деталі що мають контакт з їжею можна мити в посудомийній машині.

 

*Порівняно зі смаженою їжею, приготованою у звичайній глибокій фритюрниці Philips

Що кажуть люди про мультипіч?

 

Фан-сторінка Facebook "I love my Airfryer"

 

Приєднайтеся до Дейбл Квон і тисяч її фанів у Facebook на сторінці "I love my Airfryer".

Володар кількох нагород

 

Після проходження незалежних випробувань фритюрниця Airfryer виявилася найкращою та отримала нагороди в цілому світі. Таємниця її успіху? Легке приготування смачної, корисної їжі.

 

7

Як користуватися Мультипіччю?

Після досягнення відповідної температури дістаньте корзину та покладіть до неї їжу. Це так просто! Перегляньте доступні відео, щоб побачити, як це працює

Додаток для Мультипечі (шукайте як Airfryer)

Додаток для Мультипечі (шукайте Philips Airfryer) містить понад 200 рецептів і щодня надихає на приготування смачних, корисних страв.

 

Можна завантажити додаток для iOS або Android.

Рецепти для Мультипечі Philips

 

Перегляньте 8 кращих рецептів і знайдіть інші рецепти для Мультипечі за допомогою кнопки завантаження внизу!

Поширені питання

Асортимент Мультипечей та аксесуарів до них

Яка Мультипіч підходить саме Вам?